Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!
Allahindlus!

Toidulisand MSM tabletid 300tk

19.00 13.30

Toidulisand MSM tabletid 300tk, 700mg/tablett

-30%

KAMPAANIA: KUU SOODUS!

Toidulisand MSM tabletid. Neid on lihtne kasutada ja mugav reisile kaasa võtta, sobivad ka neile kellele ei meeldi MSM pulbri maitse joogis.

MSM on vesilahustuv, orgaaniline väävliühend (metüülsulfonüülmetaan), mida looduses leidub vihma – ja järvevees. MSM – pulber toetab luustiku, liigeste, lihaste, naha, juuste ja küünte heaolu. MSM toetab allergiate, põletike ja valu korral (pea-, lihase-, liigesevalude korral). Väävel toetabkeha kaitsmist oksüdatiivse stressi ja toksiinidest tuleneva mõju eest, teda on rohkesti naha ning küünte valkudes. Väävlit on vaja pea kõigi organismis leiduvate valkude ja ensüümide toimimiseks. Väävel on põhikomponent kollageeni, elastiini, kõhrede ja keratiini moodustumiseks. Ta toetab lihaste paindlikkust ja tugevust, luid, liigeseid ning ka naha, juuste ja  küünte heaolu. Väävel toetab lihaste ja liigeste liikuvuse säilimist.

Kasutamine: 1-3 tabletti päevas toidukordade vahel rohke veega.

90,48 €/kg

Soodushinnaga kilohind: 63,34 €/kg

 

Toidulisand MSM tabletid 300tk, 700mg/tablett -30% KAMPAANIA: KUU SOODUS! Toidulisand MSM tabletid. Neid on lihtne kasutada ja mugav reisile kaasa võtta, sobivad ka neile kellele ei meeldi MSM pulbri maitse joogis. MSM on vesilahustuv, orgaaniline väävliühend (metüülsulfonüülmetaan), mida looduses leidub vihma – ja järvevees. MSM – pulber toetab luustiku, liigeste, lihaste, naha, juuste ja küünte […]