Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!
  • Omalaul
  • Omalaul etikett

Toidulisand Omalaul 150ml

12.20

Toidulisand Omalaul 150ml

Teadmiseks tarbijale! Eesti õigekeelsussõnaraamatu kohaselt  rahvameditsiin on rahvapärimuslikud arstimisteadmised. Traditsiooniliselt on ravimtaimede kasutamise oskus Eesti maarahval alati olnud au sees olnud. Ärge unustage, et ravimtaimede kasutamine ei saa kunagi asendada arsti poolt määratud ravimeid!

„Volli“ loodustoodete sarja tooted on turule lastud Volli isiklike kogemuste põhjal ravimtaimede kasutamisel, sh kirjanduslikud allikad ravimtaimede kohta lisan alljärgnevas.

KARULAUK (ALLIUM URSINUM)

KarulaukKarulauku kasutatakse tavapäraselt maitsetaimena. See sisaldab mitmeid eeterlikke õlisid nagu allitsiin ja alliin ning on suurim C-vitamiini allikas taimede seas. Karulauk omab tugevat antibakteriaalset ja toniseerivat mõju ning on rahvameditsiinis kasutatud skorbuudi, reuma, igemehaiguste, hüpertoonia ja ainevahetushäirete raviks. Kuna suured C-vitamiini doosid aitavad leevendada palavikku ja külmetushaiguseid, kasutatakse karulauku ka nende leevendamiseks. Taime kasutatakse veel ateroskleroosi ja kõrge vererõhu korral. Taime tarvitamine aitab kõhuhädade korral, kuna omab kergelt diureetilist mõju. Karulauk on organismi puhastava toimega, mis aitab rohke tarbimise korral organismil vabaneda nii pärmseenest kui ussnugilistest. Karulauk on ka isu tõstva toimega. Karulauk ei sobi maohaavanditega inimestele.

Ülalnimetatud andmed pärinevad: “60 haigust – Nõuandeed arstidelt ja tervendajatelt”, kirjastus sünnimaa, 2001; “Eesti NSV ravimtaimed”. Valgus, 1983; http://herba.folklore.ee/, http://tervisloodusest.weebly.com/.

81.33 €/l

150ml

Sulle võib meeldida ka…