Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!
  • universal-stein.jpg
  • Universal-Stein universaalne puhastusaine 650g

Universal-Stein universaalne puhastusaine 650g

23.00

Universal-Stein universaalne puhastusaine 650g  + 2 švammi

Universal-Stein universaalne puhastusaine on väga tõhus ja keskkonnasõbralik puhastusaine, mida saab kasutada koduses majapidamises kõikide kõvade pindade puhastamiseks. See kõrvaldab suuremagi mustuse, lahustab nii katlakivi kui rasva kõikjalt.

Puhastusaine töötas 1986. aastal välja sakslane Norbert Zielinsky. Tema eesmärgiks oli luua selline puhastusaine, mida saaks kasutada võimalikult paljudes kohtades ja mis oleks täiesti ohutu tervisele ja loodusele. Universal-Steini toodab vaid Norbert Zielinsky perefirma Zielinsky Saksamaal.

Universal-Stein muudab teie arvamust puhastusainest, andes hoopis parema tulemuse, kui olete harjunud… ja seda vaid väikese vaevaga.

On harjutud, et kodune puhastusaine on vedel. See on kontsentreeritud looduslik vahend ja kuivana tahke – sellest ka nimi “Stein”, mis saksa keeles tähendab “kivi”. Universal-Stein lahustub, kui selle pinda pühkida märja švammiga. Te ei pea maksma vee eest – te lisate vett ise märja švammiga, millega ainet kasutate. Tänu sellele jätkub tootest Universal-Stein väga kauaks. Pole enam vaja paljusid erinevaid puhastusaineid – neid asendab Universal-Stein.

Universal-Stein puhastusaine koostises on vaid looduslikud toorained: seebihelbed, roheline seep, taimeõlid, glütseriin, poleersavi, lõhnaained.

See puhastusaine ei sisalda mürke, happeid ega fosfaate. See aine on täielikult biolagunev, keskkonnasõbralik ja ei ärrita nahka. Ka lastele on Universal-Stein täiesti ohutu.

 

Tõmmake märja švammiga mõned korrad mööda purgis oleva puhastusaine pinda, samal ajal švammi pigistades, et see hakkaks vahutama (et aine lahustuks).

Hõõruge vahutava švammiga puhastatavat pinda. Vajadusel laske pinnale jäänud vahul mõned minutid toimida.

Puhastage pind kas jooksva veega või märja lapiga. Säravama tulemuse saamiseks võib pinda poleerida kuiva lapiga.

Enne purgi sulgemist oodake, kuni aine pind purgis on kuivanud.

Kasutamiskohad:

Suurepärane vahend regulaarseks kasutamiseks koduses majapidamises.

Universal-Stein sobib erinevate materjalide – roostevaba terase, alumiiniumi, hõbeda, kulla, vase, messingi, pronksi, tina, klaasi, kristalli, plastiku, keraamika, marmori jms – puhastamiseks, samuti kroomitud, emailitud, akrüülitud pindade ning ka värvitud, lakitud puitpindade puhastamiseks, kaitsmiseks ja sära taastamiseks. Seda on ohutu kasutada ka pleksiklaasil, kummil ning süsinikkiust või spetsiaalsete pinnakaitsekihtidega kaetud pindadel. See puhastusaine ei sobi ainult vahatatud või õlitatud puidu puhastamiseks.

Mõnede väga pehmete pindade puhastamiseks kasutage švammi asemel pehmet lappi ja hästi vahutavat ainet, kuna kare švamm võib kriimustada pehmeid, tundlikke pindu. Puhastusvahendi aine ise pinda ei kriimusta!

Kõrvaldab suuremagi mustuse, lahustab nii katlakivi kui rasva kõikjalt!

Kasutatakse umbes käelabasuuruse švammiga, millega on võimalik puhastada ka raskesti ligipääsetavaid kohti, nagu näiteks kraanide ümbruseid, kapivahesid jms.

Köögis:

Kraanikausid, keraamiline pliidiplaat, kraanid, ahjud, segistid, köögimööbel, külmutuskapp ja sügavkülmik, pliit, õhupuhastaja, puust, laminaadist, kivist tööpinnad, köögitehnika ja –seadmed.Universal-Stein eemaldab tõrksamagi mustuse, näiteks põlemisjäägid pannipõhjalt, kinnipõlenud rasva pliidiplaadilt, katlakivi seina- või põrandaplaatidelt jne.

Vannitoas ja pesuruumides:

vann, kraanikausid, dušikabiini seinad, klaasuksed, kraanid, segistid, peeglid, radiaatorid, plaadipinnad, vuugivahed, sauna leiliruumi pinnad.

See on suurepärane seina- ja põrandaplaatide ning vuugivahede puhastaja. Aine lahustab järk-järgult vee- ja lubjajäägid pesuruumi plaatidelt ja jätab sinna glütseriini poolt imeõhukese kihi, mille pealt vesi valgub kergemini maha. Samuti puhastab kergesti seebi- ja hallitusjäljed plaadi vuugivahedest.

Eluruumides:

Kaminate ja tuleasemete tulega kokkupuutuvad pinnad, kamina klaasid, laminaatparket, aknaraamid, radiaatorid, ehted, auhinnad, nõud, muusikariistad.

Universal-Stein puhastab tõhusalt tahmast, puhastab ja lööb särama isegi väga mustad metallesemed ja ehted ning eemaldab tõhusalt markerijäljed seintelt või jalanõudest tekkinud triibud põrandalt.

Aias, garaažis ja mujal:

Aiamööbel, õuevalgustid, grillid, ajatööriistad, suusad, spordiriistad, jalgrattad, jalanõud, auto, haagissuvila, mootorratas, paat.

Universal-Stein kõrvaldab aastatega tekkinud mustuse aiamööblilt, tööriistadelt, aga ka tõrvaplekid, putukajäägid ning õli autolt ja mootorrattalt. Universal-Stein puhastab kroompinnad ja eemaldab kinnipõlenud mustuse summutajalt ning taastab isegi kahjustunud (oksüdeerunud) alumiiniumpinna. Sobib ideaalselt auto plekk- ja valuvelgede puhastamiseks – puhtaks saavad isegi veljevahed, kodarate ümbrus ja pidurisadulad.

Universal-Stein puhastab tõhusalt paatide terasest, plastist, puidust ja alumiiniumist osad. Karestatud pinnad, plastvendrid ja isegi veepiiri jälg saavad Universal-Steiniga puhtaks.

35.38 €/kg

650 g purk + 2 švammi

Universal-Stein puhastusaine koostises on vaid looduslikud toorained: seebihelbed, roheline seep, taimeõlid, glütseriin, poleersavi, lõhnaained. See ei sisalda mürke, happeid, leeliseid, lahusteid ega fosfaate.