Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!
  • vihmapill sisalik 1tk, 40cm (2752)

Vihmapill sisalikuga 1tk, 40cm (2752)

12.90

2 laos

Kategooria:

Vihmapill sisalikuga 1tk, 40cm

Need vihmapillid on valmistatud bambusest, seal on väikesed kõristid, mis langevad õhukeste varraste vahelt läbi ja loovad seega rahustava heli. Pilli kaunistab keeruline nikerdus ja kilpkonn ning erinevad mustrid.
Hiinas on bambus pikaealisuse ja puhtuse sümbol. Filipiinidel on bambusristid õnneliku võlu sümbol ja Indias sõpruse sümbol. Õõneskiu bambuspuidu väga head resonantsivõimet kasutatakse sageli muusikariistade ja kellamängude tootmiseks.

Vihmapill on efekti instrument, see on pärit Tšiilist põhja pool ja seda kasutasid Diaguitase indiaanlased vihmatseremooniateks.

Kõik need vihmapillid on ainulaadsed ja hoolikalt töödeldud. Pillile on kilpkonn motiiviga. Kuna pill on tehtud käsitööna esinevad väikesed erinevused kujus, värvis ja suuruses.
See kaunis pill on valmistatud töökodadest, mis mitte ainult ei mõista nende käsitööd, vaid seisavad ka oma töötajate õiguste ja sotsiaalse turvalisuse eest.

Vihmapill sisalikuga 1tk, 40cm Need vihmapillid on valmistatud bambusest, seal on väikesed kõristid, mis langevad õhukeste varraste vahelt läbi ja loovad seega rahustava heli. Pilli kaunistab keeruline nikerdus ja kilpkonn ning erinevad mustrid. Hiinas on bambus pikaealisuse ja puhtuse sümbol. Filipiinidel on bambusristid õnneliku võlu sümbol ja Indias sõpruse sümbol. Õõneskiu bambuspuidu väga head resonantsivõimet […]