Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!
  • Viiruk Goloka NAG GHAMPA (1811)

Viiruk Goloka NAG GHAMPA (1811)

2.20

22 laos

Viiruk Goloka NAGCHAMPA AGARBATHI, 16g, ca.16tk

Kogu tulu Goloka viirukite müügist kasutatakse 100% heategevuses nagu näiteks: *Akshaya Patra Sihtasutus (pakkudes iga päev lõunaeinet 1.4 millionile elatisvahenditeta lapsele.) *Aidates vaeseid õpilasi Stipendiumiga. *Väärtustavad haridust. *Sri Krishna Kalakshetra *Krishnashraya suuremal huvil palun külastage – www.iskconbangalore.org / www.akshayapatra.org

Käsitsi rullitud viirukid on hoolega valmistatud naturaalsest puidu pulbrist, millele on lisatud eeterlikke õlisid ja taimi, mis loovad tõeliselt nauditava kogemuse. Klassikaline Indiapärane, magus lõhnasegu.

Pakendis umbes 16 viirukit.

Kasutamine: Aseta viiruk viirukialusele, süüta viirukipuruga kaetud ots ja kustuta leek. Kui viiruki ots hõõgub, puhu ettevaatlikult leek ära.

HOIATUS: Kasutada ainult aroomi tekitamiseks. Hoidke lastele ja lemmikloomadele kättesaamatus kohas. Taga, et tuhk kukuks tulekindlale alusele (tuhatoos või viiruki hoidja). Põleta viirukit ainult avatud või hästi ventileeritud ruumis. Ärge jätke viirukit põlema ilma järelvalveta. Palun hoidke seda teavet edaspidiseks kasutamiseks.

Valmistatud käsitsi Indias.

Viirukeid pakendis 16g, umbes 16 tk, viiruki pikkus 21 cm