Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!

Vismut kristalliseerunud (2429)

13.90

5 laos

Vismut kristalliseerunud

Vismut on keemiline element ja füüsikaliste omaduste kohaselt kergmetall. Teatud tingimustes vismut kristalliseerub ning selle protsessi tulemusel tekivad imelised vikerkaarevärvides geomeetrilised kujundid.

Kristalliseerunud vismut on kõige sagedamini loodud laboritingimustes.

Vismutit peetakse väga kõrge vibratsiooniga uue ajastu kristalliks. Vikerkaarevärviline vismut on ideaalne kasutamiseks visualiseerimisel, fokusseerimisel ja shamanistlikel rännakutel.Aitab luua ühenduse kõiksusega ning hõlbustab astraaltasandile liikumist.
Aitab ka vältida ülekoormust. Vismut õpetab suhtuma argikohustustesse kannatlikusega ja rahuliku meelega. Soodustab kerget ja kiiret kohanemist uute ja näiliselt ebamugavate olukordadega ning aitab leevendada hirme ning soodustab eesmärkide ja saavutuste poole liikumist.

Vismut leevendab isolatsioonitunnet ja üksindusetunnet seega sobib hästi kõigile, kes tunnevad end spirituaalselt või emotsionaalselt isoleerituna.

Vismut sobib ideaalselt kõigil tšakratel kasutamiseks / kandmiseks, sest suudab transformeerida energiat kroontšakrast maatšakrasse.

Vismut soodustab krooniliste haiguste sümptomite leevendamist ning suurte operatsioonide ja traumade järgset taastumist.

Vismut kaitseb elektromagnetkiirguse eest.
Vismut on hea kaaslane neile, kes töötavad meeskonnas või gruppidega. Kodus kaitseb elektromagnetkiirguse eest.

NB! Kuna tegemist on loodusliku kiviga, siis igaüks on omamoodi.

1tk