Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!

Yoni muna – ametüst (2866)

27.90

1 laos

Yoni muna – ametüst M

Yoni muna on suurus M ca. 30x40mm

Yoni muna ametüst on ilma paelata. Pael tuleb munale ise soetada ja külge siduda. Kõige paremini sobib selleks maitsetu ja lõhnatu hambaniit.

Yoni mune on Ida kultuurides kasutatud juba mitu sajandit.

Põhjus: see parandab naiste tervist.  Seda traditsiooni on mitmete põlvkondade jooksul edasi antud uutesse kultuuridesse/põlvkondadesse. Yoni munad on munakujulised vääriskivid, mis pannakse tuppe.

Funktsioon:

Vaagnapõhja lihaste harjutus, tupeseina parandamine,  seksuaalse soovi suurendamine, kogeda tugevamaid orgasme, sünnitusjärgne taastumine, tupe pinguldamine.

Kui kasutada Yoni muna regulaarselt leevendab ta PMS sümptomeid, menstruatsiooniaegseid krampe ja osadel naistel on muutunud tsükli pikkuse regulaarsemaks.

Millal kasutada:

Yoni mune saab kasutada meditatsiooni ajal, televiisorit vaadates, trenni tehes, tööd tehes, kõndides ja muude igapäevaste tegevuste ajal.

Kõige sagedamini alustatakse M suuruses munaga treeninguid ja ei ole oluline Sinu pikkus või kehaehitus.

M suurus Yoni muna sobib noortele naistele, kes ei ole veel sünnitanud, on vormis ja aktiivse eluviisiga. Samuti naistele, kes on sünnitanud ja on head vormis ning aktiivsed.

Yoni muna puhastamine:

Lase vesi keema ja aseta Yoni muna mõneks minutiks vette ning siis tõstke veest välja ja jätke rätikule kuivama.
Erilist tähelepanu tuleb pöörata augule, kust niidi läbi panete, sest peale igat kasutamst tuleb vatipulgaga auk seest puhastada.
Võib ka pesta voolava sooja vee all ja kuivama jätta rätikule.
Muna ei tohi pesta seebiga.

Ametüst
Ametüst on erakordselt võimas ja kaitsev kivi. Sellel kivil on kõrge vaimse vibratsiooniga. See kaitseb psüühiliste rünnete eest. On tugev tervistav ja puhastav vägi.
Ergutab hormoonide tootmist ja viib kooskõlla endokriinsüsteemi ning ainevahetuse. Ta tugevdab eritusorganeid ning immuunsüsteemi.

See kivi on suurepärane verepuhastaja ning leevendab peavalu ja vabastab pingest. Kivi vähendab siniseid plekke, vigastusi ja turseid ning ravib kõrvahaigusi. Leevendab kopsu- ja hingamisteede haiguseid, nahka, rakuhälbeid ja seedekulgla haigusi. On kasulik soolestikule, sest reguleerib sealset floorat, eemaldab parasiite ja soodustab vee taasimendumist. Ametüstipruulised tagavad viljakuse ja väljutavad mürke.

NB! Kuna tegemist on loodusliku kristalliga, siis igaüks on omamoodi.

Suurus: M ca. 30x40mm