Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!
  • yoni muna – jadeiitnefriit

Yoni muna – jadeiit/nefriit (M), ca. 33x43mm (3079)

26.90

1 laos

Yoni muna – jadeiit/nefriit (M), ca. 33x43mm

Pael tuleb munale ise soetada ja külge siduda. Kõige paremini sobib selleks maitsetu ja lõhnatu hambaniit.

Yoni mune on Ida kultuurides kasutatud juba mitu sajandit.

Põhjus: see parandab naiste tervist.  Seda traditsiooni on mitmete põlvkondade jooksul edasi antud uutesse kultuuridesse/põlvkondadesse. Yoni munad on munakujulised vääriskivid, mis pannakse tuppe.

Funktsioon:

Vaagnapõhja lihaste harjutus, tupeseina parandamine,  seksuaalse soovi suurendamine, kogeda tugevamaid orgasme, sünnitusjärgne taastumine, tupe pinguldamine.

Kui kasutada Yoni muna regulaarselt leevendab ta PMS sümptomeid, menstruatsiooniaegseid krampe ja osadel naistel on muutunud tsükli pikkuse regulaarsemaks.

Millal kasutada:

Yoni mune saab kasutada meditatsiooni ajal, televiisorit vaadates, trenni tehes, tööd tehes, kõndides ja muude igapäevaste tegevuste ajal.

Kõige sagedamini alustatakse M suuruses munaga treeninguid ja ei ole oluline Sinu pikkus või kehaehitus.

M suurus Yoni muna sobib noortele naistele, kes ei ole veel sünnitanud, on vormis ja aktiivse eluviisiga. Samuti naistele, kes on sünnitanud ja on head vormis ning aktiivsed.

Yoni muna puhastamine:

Lase vesi keema ja aseta Yoni muna mõneks minutiks vette ning siis tõstke veest välja ja jätke rätikule kuivama.
Erilist tähelepanu tuleb pöörata augule, kust niidi läbi panete, sest peale igat kasutamst tuleb vatipulgaga auk seest puhastada.
Võib ka pesta voolava sooja vee all ja kuivama jätta rätikule.
Muna ei tohi pesta seebiga.

Jadeiidi rahustavad võnkumised mõjuvad tasakaalustavalt kogu inimese organismile.

Jadeiit on jaadi perekonda kuuluv kivi. Kivi sobib kõige paremini massaaži- ja tervenduskiviks. Jadeiidi kivi mõjub rahustavalt ja tasakaalustavalt kogu inimese organismile. Mõjub hästi neerudele, südamele, vereringele ja närvisüsteemile. Mõjub soodsalt rasestumisele, kui see on psüühiliste blokkide tõttu pärsitud. Jadeiit tugevdab immuun­süsteemi, ergutab ainevahetust ja tõhustab soolte talitlust. Leevendab neerudega seotud haigusi.

NB! Kuna tegemist on loodusliku kiviga, siis igaüks on omamoodi.

Yoni muna – jadeiit/nefriit (M), ca. 33x43mm Pael tuleb munale ise soetada ja külge siduda. Kõige paremini sobib selleks maitsetu ja lõhnatu hambaniit. Yoni mune on Ida kultuurides kasutatud juba mitu sajandit. Põhjus: see parandab naiste tervist.  Seda traditsiooni on mitmete põlvkondade jooksul edasi antud uutesse kultuuridesse/põlvkondadesse. Yoni munad on munakujulised vääriskivid, mis pannakse tuppe. Funktsioon: […]