Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!
  • alus-kuulile-aragoniit-1582

Alus kuulile Aragoniit (1582)

5.50

2 laos

Alus kuulile Aragoniit, 11×2,5cm

Maajumalanna kivi aragoniit on tervendav ja maandav kivi, mille abil on võimalik vabastada geopaatilist stressi ja puhastada blokeeritud väejooni. una aragoniit keskendab ja maandab füüsilisi energiaid, siis on see kivi eriti kasulik stressirohketel aegadel. Aragoniit puhastab ja tasakaalustab nii juurkeskust kui Maatähe tšakrat ning tugevdab sidet maaga. See kivi sobib inimestele, kes on liiga tundlikud.

Mentaalsel tasandil aitab aragoniit keskenduda käsilolevale tegevusele ning soodustab paindlikkust jatolerantsust, aidates näha probleemide ja korduvate situatsioonide algpõhjuseid.

Emotsionaalsel tasandil aitab aragoniit saada üle vihast ja emotsionaalsest stressist, andes jõudu ja tuge. Füüsilisel tasandil on aragoniit kivi, mis aitab teil end oma kehas mugavalt ja hästi tunda.

Aragoniit toetab ja tasakaalustab ka liiga tormiliseks muutunud vaimset arengut. Sagedust tõstva ja kõrgemat energiat füüsilisse kehasse toova kivina on aragoniiti hea kasutada enne mediteerimist. See kivi toetab uude tervendamist, aitab kehal omastada kaltsiumi, leevendab valusid ning tugevdab immuunsüsteemi, samuti on abiks hajevil inimese kehasse toomiseks. Aragoniiti võib aseta ka maakaardile, et puhastada blokeeritud väejooni.

Müügil alus ilma kuulita, alusele sobiliku kuuli leiad SIIT!

NB! Kuna tegemist on loodusliku kristalliga, siis igaüks on omamoodi.

1 tk