Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!
  • apofülliit kobar India (2381)
  • apofülliit kobar India (2381) 1
  • apofülliit kobar India (2381) 3

Apofülliit kobar India (2381)

8.40

2 laos

Apofülliit kobar, 4x4cm karbis, India  1tk

Nimi Apofülliit on tulnud kreeka keelest – apophylliso, mis tähendab „helvesteks pudenema“ – sest kuumutades apofülliit mõraneb ja pudeneb kihiti, tingituna vee kadumisest tema koostisest.
Märksõnad: enesevalitsus, rahulikkus, ausus, otsekohesus, avatus, vabastamine, soosib tingimusteta armastust.
Vabastab surutuse, ebamäärasuse tundest, murest ja rahutusest. Kobarad rahustavad ärevust, kurbust ja hirmu. Apofülliiti tasub hoida kodus, sest muudab oma kõrge vibratsiooniga kodu energia mõnusaks ning puhtamaks ja aitab sellega ära hoida mõttetuid tülisid ning nääklemisi. Kindlasti tuleb kivi peale tülisid või külaliste käimist puhastada, sest ta imeb käsnana endasse negatiivse energia ja see võib aidata kaasa tema „helvesteks pudenemisele“.
Kristall aitab rahustada ärevat meelt stressiolukorras. Inspireerib elama täie rinnaga. Aitab tulevikku planeerida enesekindlamalt, vaatamata sellele mida sa hetkel koged või minevikus läbi oled elasid. Kristalli tipud on nagu väikesed püramiidid. Südametšakra kristall, mis ühendab meid armastusega selle kõrgeimal kujul. Apofülliit on spirituaalse arengu kiirendaja, aidates meid puhastada leinast, armukadedusest, vihast ja hirmust. Võimas kivi südame ravitsemiseks ja seega on ta ravitsejate kivi. Vabastab säilinud tunnetest seega soovitatav on kanda kivi südame kohal. Mediteerimise ajaks panna kolmandale silmale või südametšakrale.
KEHA: närvidele, nahale, maksale, limaskestadele, hingamisprobleemidele (valus kurk, bronhiit), allergia ja astma.

NB! Kuna tegemist on loodusliku kristalliga, siis igaüks on omamoodi.

Võib puhastada aegajalt Palo Santo, pühapuidu suitsuga või tingshadega. Palo Santo puidu leiad SIIT!  Tingshad leiad SIIT!

Esinduskaupluses kohapeal olemas suur valik poolvääriskive ja kristalle, ning nendest ehteid.

1tk

Apofülliit kobar India