Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!
  • Aroomiteraapia ripats kuldne süda, 16mm (2733)
  • Aroomiteraapia ripats kuldne süda, 16mm (2733)2
  • Aroomiteraapia ripats kuldne süda, 16mm (2733)4
  • Aroomiteraapia ripats kuldne süda, 16mm (2733)3
  • Aroomiteraapia ripats kuldne süda, 16mm (2733)1

Aroomiteraapia ripats kuldne süda, 16mm (2733)

12.10

8 laos

Kategooria:

Aroomiteraapia ripats kuldne süda, 16mm, kullaga kaetud vask

Kuldne südamekujuline avatav aroomiteraapia ripats diameetriga 16mm, mida saab kasutada aroomiteraapias, ümbritsedes ennast meelepärase aroomiga. Ripatsi sisse saab panna spetsiaalse palli meelepärase eeterliku õliga. Ripats riputada näiteks kaela, koju, autosse, kontorisse jne.

Müügil aroomiteraapia ripats. Ripatsis sisse saad valida ise endale meelepärase pehme aroomiripatsi palli või laavakivi kuuli. Palli /kuuli diameeter ei tohi ületada ehte diameetrit, kuhu sisse see peab mahtuma aga väiksem võib olla. Pallile /kuulile saad valida meelepärase loodusliku eeterliku õli, mida pole ripatsiga kaasas ja mille valiku leiad SIIT.

Kasutamine: Ava ripats. Tilguta aroomiteraapia pallile või laavakivi kuulile 1-3 tilka meelepärast puhast looduslikku aroomiõli  ning sulge ripats.

Aroomiripatsi pallid leiad SIIT. Jälgi ehte ja palli diameetreid, et palli diameeter oleks sama suur või väiksem kui ripatsi!

Laavakivikuulid leiad SIIT. Jälgi ehte ja kuuli diameetreid, et kuuli diameeter oleks sama suur või väiksem kui ripatsi!!

Pallidele /kuulidele tilgutamiseks sobilikud looduslikud eeterlikud õlid leiad SIIT.

Aroomiteraapia on inimese meeleolu või tervise mõjutamine looduslike eeterlike õlide aroomidega. Aroomid mõjutavad nii füüsilist, emotsionaalset kui hingelist tasandit. Aroomiteraapia kasutamisvõimalusi on palju, näiteks AROOMILAMBID. DIFUUSERID, EHTED (spetsiaalsed aroomiteraapilised ehted, kui ka laavakivist ehted), vannis ja jalavannis, saunas,  massažis (masaasiõlides), seepides, lõhnaküünaldes, kreemides, šampoonides jne.

Oluline on kasutada puhtaid looduslikke eeterlikke õlisid! Need leiad näiteks SIIT.

Avasta aroomiteraapia maailm!

 

1tk