Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!
  • DeParaTox taimne kompleks

DeParaTox taimne kompleks (detoks) (3237)

49.00

DeParaTox taimne kompleks (detoks)  (3237)

Kirjeldus

DeParaTox on taimne kompleks, mis hävitab parasiidid ja patogeensed seened kehas. Toode on rikas fulviinhapete ja polüfenoolide poolest. DeParaTox on mõeldud keha puhastamiseks (detoks) 12-päevase kuurina (72 tabletti).

  • KOOSTISOSAD

Koirohu lehed, männikoore ja musta pässiku ekstrakt (rikas fulviinhappe sisaldusega), nelgi pulber, kaneel, kurkumi juure pulber, nõgese lehed, kummeliõied, mikrokristalliline tselluloos (MCC), magneesiumstearaat, ränidioksiid.

 

  • SOOVITUSLIK KASUTAMINE

2 kapslit 3 korda päevas, eelistatavalt koos toiduga, koos klaasi veega.

Tulemuse saavutamiseks kasutada 12-päevase kuurina.

 

Soovitatav korrata kuuri vähemalt 2 korda aastas, et hoida keha parasiitidest puhtana.

Kui teil on lemmikloomad või olete kala-, jahimees või tarbite tooreid liha- ja kalatooteid, soovitame kuuri korrata 4 korda aastas.

  • LISAINFO

 

Soovituslik detoksi läbimise viis, et tagada maksimaalne tulemus:

 

Samm 1: Ettevalmistus detoksiks ehk keha puhastamiseks (7 päeva enne DeParaTox kasutamist)

 

Soovitatav on alustada paastumise ja maksa puhastamisega enne DeParaTox kuuri läbimist. Kasutage Black Stuff prebiootikumi pulbrit või kapsleid, et toetada maksa enne detoksit, et vabaneda parasiitidest ja kahjulikest toksiinidest. Samuti sobivad maksa puhastamiseks ja toetamiseks veepaast ja värske sellerimahla tarbimine.

 

Samm 2: DeParaTox detoks kuur (12 päeva, 6 kapslit päevas)

 

DeParaTox on taimne kompleks, mis on loodud parasiitide eemaldamiseks kogu kehast. See mitte ainult ei keskendu parasiitidele, vaid omab ka siduvaid omadusi fulviinhappest. See aitab eemaldada surnud parasiite, viiruseid ja muid toksiine, mida parasiidid hävimisel vabastavad.

 

Samm 3: Soolestiku tasakaalu säilitamine pärast detoksit (igapäevaselt)

 

  • Prebiootikumide kasutamine – jätkake Black Stuff prebiootikumi kasutamist igapäevaselt (pulbri või kapslite näol), mis toimib prebiootilise kiudainena soodustades tervislikku soole mikrofloorat.
  • Probiootikumide kasutamine – lisage menüüsse probiootikumirikkaid toite või lisandeid, et luua sooles sümbiootiline tasakaal. See aitab ennetada kahjulike patogeenide ülekasvu. Fermenteeritud köögiviljad ja tooted nagu keefir, naturaalsed jogurtid on suurepärased valikud tasakaalus seedimise säilitamiseks.

 

Nende kolme sammu järgimisega saate tõhusalt detoksifitseerida oma keha parasiitide, raskemetallide, viiruste, mikroplastide, seente ja teiste soovimatute patogeenide vastu, toetades samal ajal üldist tervist.

Kilo hind  680,56 €/kg

DeParaTox taimne kompleks (detoks)  (3237) Kirjeldus DeParaTox on taimne kompleks, mis hävitab parasiidid ja patogeensed seened kehas. Toode on rikas fulviinhapete ja polüfenoolide poolest. DeParaTox on mõeldud keha puhastamiseks (detoks) 12-päevase kuurina (72 tabletti). KOOSTISOSAD Koirohu lehed, männikoore ja musta pässiku ekstrakt (rikas fulviinhappe sisaldusega), nelgi pulber, kaneel, kurkumi juure pulber, nõgese lehed, kummeliõied, mikrokristalliline […]