Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!
  • ´Kaelakee – Ametüst + Roosa kvarts tsipsid, ca. 44-48 cm

Kaelakee – Ametüst + Roosa kvarts tsipsid, ca. 44-48 cm (2367)

9.00

1 laos

Kaelakee – Ametüst + Roosa kvarts tsipsid, ca. 44-48 cm

Ametüst
Ametüst on erakordselt võimas ja kaitsev kivi. Sellel kivil on kõrge vaimse vibratsiooniga. See kaitseb psüühiliste rünnete eest. On tugev tervistav ja puhastav vägi.
Ergutab hormoonide tootmist ja viib kooskõlla endokriinsüsteemi ning ainevahetuse. Ta tugevdab eritusorganeid ning immuunsüsteemi.

See kivi on suurepärane verepuhastaja ning leevendab peavalu ja vabastab pingest. Kivi vähendab siniseid plekke, vigastusi ja turseid ning ravib kõrvahaigusi. Leevendab kopsu- ja hingamisteede haiguseid, nahka, rakuhälbeid ja seedekulgla haigusi. On kasulik soolestikule, sest reguleerib sealset floorat, eemaldab parasiite ja soodustab vee taasimendumist. Ametüstipruulised tagavad viljakuse ja väljutavad mürke.

Roosa kvarts  on armastuse kristall, kes tõmbab meie ellu armastust. See on armastus, harmoonia, suhted, eneseväärtustamine, sensuaalsus, stress, hirmud, hingehaavad. Sobib hästi ka lastele. Ta on äärmiselt rahustav kivi, mistõttu on ta hea traumade ja kriisiolukordades. Asendab negatiivse energia armastusega, parandab hingehaavad, aitab üle saada armuvalust.

Tugevdab südant ja vereringet, kõrvaldab mürgid kehavedelikest, tervendab neere ja neerupealseid, leevendab peapööritust, harmoniseerib südame tööd, tugevdab seksuaalorganeid ja viljakust.

Kõige kiirem on roosa kvartsi toime, kui hoiad kristalli enda läheduses või kannad teda ehtena oma südamekohal.

Kui soovid oma ellu armastust tõmmata või hoida oma kodu armastuse energias, siis paiguta roosa kvarts oma kodu armastusenurka. See asub kodu välisuksest sisse minnes kõige parempoolsemas nurgas.

Armastusekivina sobib  väga hästi magamistoa kiviks, tuues partneritele armastust, tundelisust ja harmooniat.

NB! Kuna tegemist on loodusliku kristalliga, siis igaüks on omamoodi.

Kaelakee – Ametüst + Roosa kvarts tsipsid, ca. 44-48 cm Ametüst Ametüst on erakordselt võimas ja kaitsev kivi. Sellel kivil on kõrge vaimse vibratsiooniga. See kaitseb psüühiliste rünnete eest. On tugev tervistav ja puhastav vägi. Ergutab hormoonide tootmist ja viib kooskõlla endokriinsüsteemi ning ainevahetuse. Ta tugevdab eritusorganeid ning immuunsüsteemi. See kivi on suurepärane verepuhastaja ning […]