Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!
  • kaelakee – Oliviin e. peridoot 45cm (3072)

Kaelakee – Oliviin e. peridoot 45cm (3072)

40.60

1 laos

Kaelakee – Oliviin e. peridoot 45cm, hõbe (925) kinnitus

Oliviini kutsutakse küllusekiviks, kuna toob ellu jõukust, õnne, rõõmu ja armastust. Julgustab väljendama oma armastust ja rõõmu ning aitab näha ilu enda ümber. Vabastab rõhuvatest tunnetest, toob mõtteselgust ja kaitseb negatiivsete energiate eest.

Sobib hästi inimestele, kes tunnevad end “läbipõlenuna”, sest tema värskendav roheline jõud taastab keha ja kiirendab eluenergia liikumist. Temaga koos on kergem üle saada elumuutustest, kohaneda uute olukordadega ja avaneda soovitud tulevikusihtidele.

Noorusekivina toetab rakkude kiiremat uuenemist ja lahustab hirme, mis on seotud vananemisega. Hoiab su meeleolu optimistlikuna ja rõõmsana.

Kaelakee – Oliviin e. peridoot 45cm, hõbe (925) kinnitus Oliviini kutsutakse küllusekiviks, kuna toob ellu jõukust, õnne, rõõmu ja armastust. Julgustab väljendama oma armastust ja rõõmu ning aitab näha ilu enda ümber. Vabastab rõhuvatest tunnetest, toob mõtteselgust ja kaitseb negatiivsete energiate eest. Sobib hästi inimestele, kes tunnevad end “läbipõlenuna”, sest tema värskendav roheline jõud taastab […]