Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!
  • Kaelakee-pärlid, ametüst-mäekristall, ca. 43-48cm pikk (1662)

Kaelakee-pärlid, ametüst-mäekristall, ca. 43-48cm pikk (1662)

11.20

1 laos

Kaelakee-pärlid, ametüst-mäekristall, ca. 43-48cm pikk

Ametüst sobib eriti pendli jaoks. Sellega saate eriti hästi testida tšakraid ja elundeid. Ehtena kantud lillakas ametüst võib avaldada ühtlustavat toimet ning tuua teadmisi ja rahulikku und. Käsitsi valmistatud pendel olevat tšakrate pendeldamisel eriti hea. Pendel on pikka aega olnud esoteerika valdkonnas üks populaarsemaid tööriistu. Näiteks kasutatakse kontakti loomiseks vaimudega, haiguste diagnoosimiseks, kadunud inimeste, loomade või esemete leidmiseks, tulevikku vaatamiseks, sündimata lapse soo määramiseks, õigete ravimite välja selgitamiseks, õige partneri valimiseks, loodusvarade leidmiseks või  avastada õige puhkuse sihtkoht ning ka loterii õnnenumbrite ennustamiseks.

Ametüst
Ametüst on erakordselt võimas ja kaitsev kivi. Sellel kivil on kõrge vaimse vibratsiooniga. See kaitseb psüühiliste rünnete eest. On tugev tervistav ja puhastav vägi.
Ergutab hormoonide tootmist ja viib kooskõlla endokriinsüsteemi ning ainevahetuse. Ta tugevdab eritusorganeid ning immuunsüsteemi.

See kivi on suurepärane verepuhastaja ning leevendab peavalu ja vabastab pingest. Kivi vähendab siniseid plekke, vigastusi ja turseid ning ravib kõrvahaigusi. Leevendab kopsu- ja hingamisteede haiguseid, nahka, rakuhälbeid ja seedekulgla haigusi. On kasulik soolestikule, sest reguleerib sealset floorat, eemaldab parasiite ja soodustab vee taasimendumist. Ametüstipruulised tagavad viljakuse ja väljutavad mürke.

Mäekristall on meistertervendaja ning seda juba tuhandeid aastaid kasutatud energia võimendamiseks. Võimendab ka kõikide teiste vääris- ja poolvääriskivide energiat. On äärmiselt võimas tervendava energia võimendaja. Kaitseb negatiivsete kiirguste eest (elektromagnet- ja maakiirgus, veesooned jms) ja tõstab ruumi vibratsioonitaset.
Võib kasutada kõikide haigusseisundite puhul, hea mälu parandaja, immuunsüsteemi tugevdaja, kiirendab põletushaavade paranemist. Mäekristalliga saab puhastada ja laadida teisi kristalle, selleks aseta mäekristall teiste kristallide juurde.

NB! Kuna tegemist on loodusliku kristalliga, siis igaüks on omamoodi.

Kaelakee-pärlid, ametüst-mäekristall, ca. 43-48cm pikk Ametüst sobib eriti pendli jaoks. Sellega saate eriti hästi testida tšakraid ja elundeid. Ehtena kantud lillakas ametüst võib avaldada ühtlustavat toimet ning tuua teadmisi ja rahulikku und. Käsitsi valmistatud pendel olevat tšakrate pendeldamisel eriti hea. Pendel on pikka aega olnud esoteerika valdkonnas üks populaarsemaid tööriistu. Näiteks kasutatakse kontakti loomiseks vaimudega, […]