Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!
  • käevõru – Diopsiid tsipsid

Käevõru – Diopsiid tsipsid (2690)

7.10

3 laos

Käevõru – Diopsiid tsipsid

DIOPSIID on teenimise kivi, suurendab kaastundlikkust ning oma südame avamist teiste inimeste kannatustele. Läbi sügava Maaga ühenduse tunde julgustab ta abistama loodust. Õpetab alandlikkust ja oma tunnete austamist, aidates järgida oma intuitsiooni ja virgutades tunnetusvõimet.
Diopsiidi kasutatakse tasakaalustamiseks ja tervendamiseks. See annab energiat kolmandale silmale, südame- ja sakraaltšakrale. Edendab emotsionaalset heaolu ja õpetab armastama nii ennast kui teisi. Suurendab armastust igal tasandil. Psühholoogiliste seisundite tervendajana õpetab see kivi usalduse ja andestuse väärtust. Aitab leppida inimeste või olukordadega, mis on teile kunagi haiget teinud, julgustades tegema esimest sammu. Kui olete alati tundnud, et midagi on justkui puudi, kuid te pole päris kindel, mis see on, siis aitab diopsiid õppida tundma oma tõelisi andeid.
Vaimselt toetab diopsiid loomingulisi püüdeid ja akadeemilisi õpinguig ning avab meele uute kontseptsioonide õppimiseks. Stimuleerib intellektuaalseid analüüsivõimeid. Diopsiidi on ammu kasutatud toeks matemaatikaõpingutel.
Emotsionaalselt aitab lahti laskmist soodustav diopsiid neid, kel on raske välja näidata oma leina. Kui tunnete end läbipõlenuna või eluraskustest koormatuna, õpetab diopsiid elama tänutundega ja elust rõõmu tundes.
Abistab inimese ja looduse seoste uurimisel. Füüsilisel tasandil kasutatakse operatsiooni- või traumajärgse taastumise kergendamiseks. Väga kasulik naistele menopausi ajal, rahustab emotsioone ja lihtsustab toimetulemist füüsiliste muutustega. Hea kaaslane pärast infarkti, aga ka muude südamega seotud häirete puhul. Aitab ka taastada suitsetamisest kahjustatud kopse.

Hoidke käes, kasutage võre loomisel või asetage vajalikule kohale kehal.

NB! Kuna tegemist on loodusliku kristalliga, siis igaüks on omamoodi.

1tk