Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!
  • Käevõru granaat (1376)

Käevõru granaat (1376)

16.00

1 laos

Käevõru granaat

Granaat on äärmiselt mitmekülgne abiline. See kivi tugevdab südant ja ergutab kogu vereringet, granaadi toimel suureneb vereplasma ja valgete vereliblede hulk, paraneb hemoglobiini assimilatsioon. Aitab kehvveresuse ja sellest tuleneva väsimuse ning jõuetuse korral. Mõjub ergutavalt suguelundeile ja potentsile, on täheldatud ka ravivat toimet impotentsuse puhul. Tugevdab kapillaare, mis mõjub soodsalt nii bronhidele kui kopsudele. Leevendab ka liigesepõletikke  ja nahahaigusi. Kosutab aju ja aitab mälunõrkuse korral. Tugevdab maksa, põrna ja neerude talitlust.

Punane granaat annab julgust, algatusvõimet ja elujõudu, nad aktiviseerib seksuaalenergiat ja rõhutavad nende kandjast kiirguvat jõudu, suurendavad enesekindlust ja aitavab elus edasi jõuda. Sobib aktiivsetele ja emotsionaalsetele inimestele. See kivi on naiseliku seksuaaljõu sümbol; tugevdades küll seksuaalset iha, võib ta aga kaasa tuua ka armukadeduse, sest erinevalt rubiinist ta seksuaalseid tundeid ei õilista.
Aitab kiirustavatel inimestel rohkem praeguses hetkes elada, järgmisele sammule keskenduda ja eesmärke saavutada.
Aitab üle saada raskemeelsusest ja depressioonist. Kivi energia aktiviseerib inimese jõuvarud.

 

NB! Kuna tegemist on loodusliku kristalliga, siis igaüks on omamoodi.

Käevõru granaat Granaat on äärmiselt mitmekülgne abiline. See kivi tugevdab südant ja ergutab kogu vereringet, granaadi toimel suureneb vereplasma ja valgete vereliblede hulk, paraneb hemoglobiini assimilatsioon. Aitab kehvveresuse ja sellest tuleneva väsimuse ning jõuetuse korral. Mõjub ergutavalt suguelundeile ja potentsile, on täheldatud ka ravivat toimet impotentsuse puhul. Tugevdab kapillaare, mis mõjub soodsalt nii bronhidele kui […]