Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!
  • Käevõru Mäekristall, ca.10x14mm lihvitud kristallid (1590)

Käevõru Mäekristall, ca.10x14mm lihvitud kristallid (1590)

8.20

5 laos

Käevõru Mäekristall, ca.10x14mm lihvitud kristallid

Mäekristall on meistertervendaja ning seda juba tuhandeid aastaid kasutatud energia võimendamiseks. Võimendab ka kõikide teiste vääris- ja poolvääriskivide energiat. On äärmiselt võimas tervendava energia võimendaja. Kaitseb negatiivsete kiirguste eest (elektromagnet- ja maakiirgus, veesooned jms) ja tõstab ruumi vibratsioonitaset.
Võib kasutada kõikide haigusseisundite puhul, hea mälu parandaja, immuunsüsteemi tugevdaja, kiirendab põletushaavade paranemist. Mäekristalliga saab puhastada ja laadida teisi kristalle, selleks aseta mäekristall teiste kristallide juurde.

Kasutatakse ka peeglite ees, suunates terav tipp peegli poole, et sealt ei tuleks negatiivset koju. Arvuti ja teiste ekraanide ees, suunates terav tipp ekraanile, usutakse olevat abi kiirguse vastu.

Võib puhastada aegajalt Palo Santo, pühapuidu suitsuga. Palo Santo puidu leiad SIIT!

NB! Kuna tegemist on loodusliku kiviga, siis igaüks on omamoodi.

Mustika keskuses esinduskaupluses kohapeal olemas suur valik poolvääriskive ja kristalle, ning nendest ehteid.

Käevõru Mäekristall, ca.10x14mm lihvitud kristallid Mäekristall on meistertervendaja ning seda juba tuhandeid aastaid kasutatud energia võimendamiseks. Võimendab ka kõikide teiste vääris- ja poolvääriskivide energiat. On äärmiselt võimas tervendava energia võimendaja. Kaitseb negatiivsete kiirguste eest (elektromagnet- ja maakiirgus, veesooned jms) ja tõstab ruumi vibratsioonitaset. Võib kasutada kõikide haigusseisundite puhul, hea mälu parandaja, immuunsüsteemi tugevdaja, kiirendab põletushaavade […]