Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!
  • käevõru oranž aventuriin Buddha (1083)

Käevõru oranž aventuriin Buddha (1083)

8.20

3 laos

Käevõru oranž aventuriin Buddha

Oranži aventuriinina suurendan optimismi, loovust ja positiivsust. Ergutab sind uskuma endasse, oma võimetesse ja unistustesse. Toetab otsuste tegemisel ja tugevdab juhiomadusi. Kivi energia on tundeid tasakaalustav, tugevdab elujõudu ja seksuaalsust, laeb maha pingeid ning toob sisemise rahu.. Aventuriini energia on puhastav ja pehme. Aventuriini peetakse õnnekiviks, sest toob sinuses ja sinu ellu armastust, jõukust ja küllust. Julgustab vastu võtma otsuseid ja aitab leida lahendusi keerluistes olukordades.
Oranž aventuriin sobib hästi lastele ja teismelistele, sest aitab luau nendes emotsionaalset stabiilsust. Aitab ligi tõmmata armastust ja kutsub esile vastassugupoole sümpaatia. Sobib hästi, kui sinus vajavad tasakaalustamist mees- ja naisenergia. Võimbendab austust ja lugupidavust perekondades.

Märksõnad: optimism, loovus, küllus, stress, rahu, elujõud, seksuaalsus, manifesteerimine, elektromagnetiline kaitse, geopaatiline stress, füüsilise keha ja südame tugevdamine; ärevus ja pinge; akne, põletikuvastane toime, nahaekseemid ja allergiad; silmahaigused; juuste väljalangemine ja kõõm; südamerütmi normaliseerimine; alandab kolestorooli, kiirendab ainevahetust ja siseelundite talitust; suurendab rakkude võnkesagedust, valuvaigistav.

NB! Kuna tegemist on loodusliku kristalliga, siis igaüks on omamoodi.

Võib puhastada aegajalt Palo Santo, pühapuidu suitsuga või tingshadega. Palo Santo puidu leiad SIIT!  Tingshad leiad SI

 

1tk

Oranž aventuriin