Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!
  • käevõru päikesekivi pärlid 1tk(2040)

Käevõru Päikesekivi pärlid 1tk(2040)

20.30

3 laos

Käevõru Päikesekivi pärlid ca. 8-12mm 1tk

Päikesekivi on seotud Päikese energiaga ning ta sümboliseerib inimese sisemist päikest ehk elujõu allikat, mis jagab valgust kõigele ümbritsevale. Päikesekivi sisendab positiivsust, soojust ja eluenergiat. Päikesekivi ühendab endas Maa ja Päikese energiad.

Põhiomadused: rõõm, positiivsus, päikeseenergia, elujõud,kaitse, küllus, jõukus, emotsionaalsete sõltuvuste vabastamine, aitab “ei” öelda, antidepressant, enesekindlus, tahe, lootus, seksuaalsus.

Annab eneseusku, enesekindlust, lootust ning valgustab meelt ja toetab masendusest ülesaamisel. Aitab teostuda su soovidel ja tõmbab ligi küllust, sealhulgas ka rahalist küllust. Suurdenab seksuaalenergia liikumist, avades sind loovusele ja inspiratsioonile.
Võta kivi enda lähedusse, kui soovid vabaneda mittetoetavatest inimestest ja suhetest ning soovid juurde saada julgust ja oskust teistele öelda ka ”EI”. Toetab usku iseendasse ja tulevikku.

Päikesekivi aitab tunda end tugeva, kindla ja kaitstuna. Päikesekivi sobib nii lastele kui ka suurtele, sest on rõõmu, sära ja õnne kivi.
Sodiaagimärk: Kalad, Lõvi, Kaalud

NB! Kuna tegemist on loodusliku kristalliga, siis igaüks on omamoodi.

Võib puhastada aegajalt Palo Santo, pühapuidu suitsuga või tingshadega. Palo Santo puidu leiad SIIT!  Tingshad leiad SIIT!

Esinduskaupluses kohapeal olemas suur valik poolvääriskive ja kristalle, ning nendest ehteid.

 

1tk

Päikesekivi pärlid ca. 8-12mm