Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!
  • tseiloni kaneel jahvatatud ÖKO, 100g (2540)
  • ÖKO

Tseiloni kaneel jahvatatud ÖKO, 100g (2540)

7.90

Mahe jahvatatud Tseiloni kaneel ÖKO 100g PL-EKO-07-12902

Tseiloni kaneel on kaneeli kõige hinnatum sort. Tseiloni kaneeli saadakse kaneelipuu koore kuivatamisel, mis mähitakse spetsiaalsete pulkade sisse. Oma iseloomuliku lõhna ja maitse võlgneb kaneel koores leiduvatele eeterlikele õlidele. Tseiloni kaneel on teiste sortidega võrreldes magusam ja aromaatsem. Sisaldab vähem kumariini. Tseiloni kaneel sisaldab mangaani, kiudaineid, rauda ja kaltsiumi.

Tseiloni kaneeli peetakse tõeliseks ja kvaliteetseks kaneeliks. Enamik müügil olevast kaneelist on valmistatud odavamatest kaneelipuu sortidest, mida nimetatakse kassiaks. Usutakse, et Tseiloni kaneel soodustab seedimist ning aitab ravimeid omastada. Ning, et see on  higistamaajava ja rögalahtistava toimega külmetuse, bronhiidi ning gripi korral. Kaneel leevendab lihaspingeid ja hambavalu, tugevdab südant, soojendab neere ja vähendab seedehäireid. Usutakse, et see ka alandab veresuhkrut.

Jahvatatud mahe Tseiloni kaneel (Cinnamonum ceylanicum).

Tarvitamissoovitus: kasutada mitmesuguste toitude, küpsetatud õunte, kookide, hõõgveini jms maitsestamiseks. Väikeses koguses kaneeli kasutatakse küpsetatud kala, guljaši, lambaliha ja singi aromatiseerimiseks.

Päritolumaa: Sri Lanka

Pakendaja:Poola

Natvita

79,00 €/kg

100g

Jahvatatud mahe Tseiloni kaneel (Cinnamonum ceylanicum).