Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!
  • kiivi jaspis

Kiivi jaspis (1197)

2.70

Kiivi jaspis

See kivi on pere liikmetele hoolitsev ja turgutav kristall. Ta toetab stressirohketel aegadel, rahustab ja aitab tunda end tervikuna. Tasakaalustab kõiki tšakraid. Ta aitab joondada kõigi tšakrate energiavoolu ning neelab endasse negatiivse energia.tasakaalustab yin –yang energiaid. Kiivi jaspis leevendab hirme ning aitab näha suuremat pilti (ka tulevast head praeguse halva taga).

Sellest kivist on palju abi ka neile, kes üritavad vabaneda mõnest sõltuvusest või sundkäitumisest. See kristall aitab koguda emotsionaalset jõudu ja energiat, et reaalsusega silmitsi seista. Ta on ka väga hea kivi kõigile, kes on mures mistahes tasandil ja valdkonnas ausa mängu, õigluse ja tasakaalu pärast.

Kiivi jaspis ehk seesami jaspis sobib väga hästi neile, kes töötavad arsti, psühholoogi, nõustaja, terapeudi või massöörina. See kivi aitab tervendajal tegutseda teistel teadvuse tasanditel oma kliendi hüvanguks. Teisisõnu on see kivi kõigile, kes ühel või teisel moel kedagi tervendavad.

Hooldamine: 1–2 korda kuus voolava vee all maha laadida  ja päikese käes laadida.

Kiivi jaspis See kivi on pere liikmetele hoolitsev ja turgutav kristall. Ta toetab stressirohketel aegadel, rahustab ja aitab tunda end tervikuna. Tasakaalustab kõiki tšakraid. Ta aitab joondada kõigi tšakrate energiavoolu ning neelab endasse negatiivse energia.tasakaalustab yin –yang energiaid. Kiivi jaspis leevendab hirme ning aitab näha suuremat pilti (ka tulevast head praeguse halva taga). Sellest kivist on palju […]