Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!
  • Laavakivi kuul 14mm, 3tk pakis (2726)
  • Aroomiteraapia ripats hõbedane, 12mm (2737)3
  • Aroomiteraapia ripats antiikhõbe, 20mm (2736)3
  • Aroomiteraapia ripats kuldne süda, 18mm (2732)2

Laavakivi kuul 14mm, 3tk pakis (2726)

3.00

Laavakivi kuul 14mm, 3tk pakis

Komplektis on kolm laavakivi kuuli diameetriga 14mm. Siniste, must ja valge.

Kuna laavakivi on poorne, siis suudab ta endas hoida eeterlike õlisid, sobib väga hästi kasutamiseks ka aroomiteraapia ehetes.  Tilguta mõni tilk meelepäras õli laavakivile.

Laavakivi on kivistunud jahtunud laava, mille energia annab jõudu, toob selguse ja aitab otsuseid vastu võtta. Laavakivi on puhastava energiaga, aitab vabastada vanad energiad, mõttemustrid ja emotsionaalsed sidemed, millesse oled klammerdunud. Aitab tuua tasakaalu ja muudab rahulikuks luues ühenduse maaga. Aitab liikuda soovitud eesmärgi poole. Aitab stressi ja unetuse korral. Usutakse, et laavakivi energia leevendab pingeid, seljavalu ja menstruatsioonivalu. Laavakivi kasutatakse väga palju ka massaaži- ja teraapiakivina.

Aroomiteraapia on inimese meeleolu või tervise mõjutamine looduslike eeterlike õlide aroomidega. Aroomid mõjutavad nii füüsilist, emotsionaalset kui hingelist tasandit. Aroomiteraapia kasutamisvõimalusi on palju, näiteks AROOMILAMBID. DIFUUSERID, EHTED (spetsiaalsed aroomiteraapilised ehted, kui ka laavakivist ehted), vannis ja jalavannis, saunas,  massažis (masaasiõlides), seepides, lõhnaküünaldes, kreemides, šampoonides jne.

Aroomiteraapia ehted leiad SIIT! Jälgi ehte ja palli diameetreid, et palli diameeter oleks sama suur või väiksem kui ehtel!

Oluline on kasutada puhtaid looduslikke eeterlikke õlisid! Need leiad näiteks SIIT.

Avasta aroomiteraapia maailm!

3tk/pk