Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!
  • Lame lihvitud kivi maastiku jaspis

Lame lihvitud kivi maastiku jaspis (1176)

7.00

1 laos

Lame lihvitud kivi maastiku jaspis

Maastikujaspis – toetab ja hoiab stressi aegadel ning toob rahulikkust ja terviklikkust. Annab meelekindlust, toetab keha pikaajaliste haiguste puhul, andes sellele uut energiat. Hõlbustab šamaanlikke rände ja unenägude mäletamist. Soodustab seedimist ja immuunsüsteemi tegevust ning sidekudede puhastumist, leevendab allergiat.

On  immuunsüsteemi ergutava ja elujõudu suurendava toimega.

Jaspis on väga tugev energiakivi, mis kaitseb haiguste eest – seetõttu oleks soovitav teda kanda alati vahetus kokkupuutes nahaga. Raseduse ajal tuleks eelistada punast jaspist tema üldtugevdava toime tõttu. Jaspis kogub endasse negatiivsed võnkumised, puhastades sellega ümbrust, kuhu ta on asetatud. Aitab alustatut lõpule viia ja keskenduda korraga ühele asjale. Hoiab ja toetab stressirohketel aegadel. Leevendab valu ja turgutab aju.

NB! Kuna tegemist on loodusliku kristalliga, siis igaüks on omamoodi.

Lame lihvitud kivi maastiku jaspis Maastikujaspis – toetab ja hoiab stressi aegadel ning toob rahulikkust ja terviklikkust. Annab meelekindlust, toetab keha pikaajaliste haiguste puhul, andes sellele uut energiat. Hõlbustab šamaanlikke rände ja unenägude mäletamist. Soodustab seedimist ja immuunsüsteemi tegevust ning sidekudede puhastumist, leevendab allergiat. On  immuunsüsteemi ergutava ja elujõudu suurendava toimega. Jaspis on väga tugev energiakivi, mis […]