Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!
  • lihvitud Amasoniit, auguga 1tk (1781)
  • lihvitud Amasoniit, auguga 1tk (1781)1

Lihvitud Amasoniit, auguga 1tk (1781)

13.50

2 laos

Lihvitud Amasoniit auguga

Amasoniit on oma nime saanud Amazonase jõe järgi, mille kallastelt teda kunagi leiti. Amasoniit on ilu, sõltumatuse, truuduse ja õnne kristall. Amasoniit sümboliseeriba ka avameelsust, siirust ja tõde.
Märksõnad: selgeltnägemine, eneseväljendus, rahustav, suhete toetaja, tasakaal, leevendab muret ja hirmu, armastus, materiaalne küllus, tõde.
Amasoniit annab julguse rääkida oma tõde ehk puudutada teemasid, mida on pikalt endale hoitud. Amasoniit on tugevalt seotud kurgutšakraga seega aitab ta väljendada kõike, mis on tundeelus oluline. . Kurgutšakra kristallina on hea abivahend külmetushaiguste ravimisel. Amasoniit aitab leevendada peavalu ning rahustab närvisüsteemi.
Kandes kristalli enda ligidal soodustab ta selgeltnägemise ja selgeltkuulmise võima aengut.Sobib ka neile keda kimbutavad sageli kurguvalu.
Kristalli roheline värvus muudab meeleolu rõõmsaks ja suurendab eneseusku. Tema vahemeresinine värvus vähendab muret ja hirmu.
Amasoniit sobib hästi nii suurtele, kui väikestele.
Amasoniit on seotud Kuu rütmidega ning tasakaalustab nais- ja meesenergiat ning toetab abielu ja pereelu. Koduperenaised, emad, suurpered, koduehitajad on amasoniidi hoole ja kaitse all. Teda peetakse ka materiaalse külluse ligimeelitajaks.

NB! Kuna tegemist on loodusliku kristalliga, siis igaüks on omamoodi.

Toode on ilma paelata.

Võib puhastada aegajalt Palo Santo, pühapuidu suitsuga või tingshadega. Palo Santo puidu leiad SIIT!  Tingshad leiad SIIT!

Esinduskaupluses kohapeal olemas suur valik poolvääriskive ja kristalle, ning nendest ehteid.

 

1tk

Lihvitud Amasoniit