Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!
  • Lihvitud Apatiit, auguga (3118)

Lihvitud Apatiit, auguga (3118)

16.90

2 laos

Lihvitud Apatiit (auguga)

Omadused: vaimsus, isiklik areng, unistused, manifesteerimine, Akashi kroonikad, intellekt, lootus, tajud, kaalulangetus, ülivõimed, sõltuvused, toitumisprobleemid, kaalu langetamine, vähendab söögisu ja kiirendab ainevahetust, tasakaalustab toitainete omastamist, eriti kaltsiumi paremat omastamist; tugevdab luustikku ja kiirendab rakuloomet; vähendab peavalu, kurnatust ja hüperaktiivsust.

Apatiit stimuleerib intellektuaalsust, sõltumatust ja aitan sul jõuda eesmärkideni. Vähendab apaatiat ja negatiivsust. Peetakse humaansuse toetajaks, kuna abistab nende asjade manifesteerumisel, mis on nii sinu kui kogu inimkonna hüvanguks.

On hea abiline kaalu langetamisel, kuna kiirendab ainevahetust ja vähendab söögiisu, aidates samaaegselt su kehal toitaineid paremini omastada.

Energiad toetavad ühenduse loomisel oma alateadvusega, loovate probleemide lahendamisel ja karmaliste mustrite lahendamisel. On suurepärane ülivõimete, tajude ja telepaatia stimuleerija. Minu jahutavad energiad aitavad kurnatuse ja väsimuse korral, lahustuda vihal ja ärritusel.

Suurendab motivatsiooni, eneseteadlikkust ja tahet olla sotsiaalselt aktiivsem. Tasakaalustab ala- ja hüperaktiivsust.

NB! Kuna tegemist on loodusliku kristalliga, siis igaüks on omamoodi.

Lihvitud Apatiit (auguga) Omadused: vaimsus, isiklik areng, unistused, manifesteerimine, Akashi kroonikad, intellekt, lootus, tajud, kaalulangetus, ülivõimed, sõltuvused, toitumisprobleemid, kaalu langetamine, vähendab söögisu ja kiirendab ainevahetust, tasakaalustab toitainete omastamist, eriti kaltsiumi paremat omastamist; tugevdab luustikku ja kiirendab rakuloomet; vähendab peavalu, kurnatust ja hüperaktiivsust. Apatiit stimuleerib intellektuaalsust, sõltumatust ja aitan sul jõuda eesmärkideni. Vähendab apaatiat ja negatiivsust. Peetakse […]