Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!
  • lihvitud Bronsiit, Brasiilia (2324)

Lihvitud Bronsiit, Brasiilia (2324)

1.70

4 laos

Lihvitud Bronsiit, Brasiilia

Bronsiit on võimas kaitsekivi, mis tõrju negatiivseid energiaid ja saadab need ka ründajale mitmekordselt tagasi. Bronsiit aitab võtta kontrolli oma elu üle enda kättesse. Tegu on suurepärase maandava kiviga, aitab stressi ja rahutuse vabanemisel.

Märksõnad: jõud, kaitse, julgus, mehelikkus, maandus, selgus, rahu, pinged, usaldus, viisakus, aitab raua omastamisel, rauapuudusest tingitud valud ja krambid, abiks kroonilise väsimuse, rahutuse ja närvilisuse korral,viirusnakkused, lihaspinged, keha ph-taseme normaliseerimine, nahahaigused ja erinevad lööbed, vistrikud ja tsüstid, hingamisteede haigused, hapniku parem omastamine.
Bronsiit tasakaalustab meesenergiaid ka naistes ja suurendab mehelikkust meestes.
Peetakse ka viisakusekiviks, kuna suurendab armastusväärsust nii Sinus kui ümbritsevates inimestes. Bronsiit loob kandja ümber meeldiva ja rahustava õhkkonna ning on eriti suureks abiks neile, kes igapäevaselt inimestega töötavad.
Emotsionaalsel tasandil on bronsiidist abi lahendamata või allasurutud emotsioonide tervendamisel. Mentaalsel tasandil annab bronsiit julgust järgida oma mõtteid ja tundeid.
See kaitsev ja maandav kivi sobib neile kes tunnevad end jõuetuna olukordades, mille üle neil puudub kontroll. Bronsiidi käes- ja enda ligidal hoidmine suurendab iseteadvust, aitab hoida pea selgena ning taastab enesevalitsuse.

NB! Kuna tegemist on loodusliku kristalliga, siis igaüks on omamoodi.

Võib puhastada aegajalt Palo Santo, pühapuidu suitsuga või tingshadega. Palo Santo puidu leiad SIIT!  Tingshad leiad SIIT!

Suurus L