Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!
  • lihvitud Girasol kvarts, roosa (Madagaskar) (3068)

Lihvitud Girasol kvarts, roosa (Madagaskar) (3068)

2.90

Lihvitud Girasol kvarts, roosa (Madagaskar), 1tk

Girasol kvart on väga võimsa, kuid samas õrna energiaga kristall, tasakaalustades emotsioone ja aidates hoida kontrolli all impulsiivset käitumist ning tundeid. Taevalikult rahustavates energiates tunned end rahuliku ja lõdvestununa.

Võimendab mõtlemist ja seeläbi lihtsustab õigete valikute tegemist, vajadusel aitab öelda “ei” ja keelduda mittevajalikest toimingutest. Aitab vaadata sügavale endasse ja selgusele jõuda enda tõelistest tunnetest, hoides sind ühenduses armastusega oma südames – sest süda teab, mis on õige ja sa tunned selle ära.

Toetab suhtlemist ja eneseväljendust, aitan kergemalt välja öelda oma mõtteid ja parandan suhtlemisoskust. Sobib suurepärastelt näiteks näitlejatele ja äriga tegelevatele inimestele.

On ideaalne kivi vaimseks arenguks, visualiseerimiseks, mediteerimiseks, unenägemiseks ja selgeltnägemise võimete arendamisel.

Girasolina on ühenduses nii päikese kui kuuga. Kuuenergiaid võimendades toetab naisi intuitsiooni ja unistuste võimendamisel, kuutsüklilisuses olemises.

Kanna  kaasas rasketel hetkel, kui lähed muutustele vastu.

NB! Kuna tegemist on loodusliku kristalliga, siis igaüks on omamoodi.

Lihvitud Girasol kvarts, roosa (Madagaskar), 1tk Girasol kvart on väga võimsa, kuid samas õrna energiaga kristall, tasakaalustades emotsioone ja aidates hoida kontrolli all impulsiivset käitumist ning tundeid. Taevalikult rahustavates energiates tunned end rahuliku ja lõdvestununa. Võimendab mõtlemist ja seeläbi lihtsustab õigete valikute tegemist, vajadusel aitab öelda “ei” ja keelduda mittevajalikest toimingutest. Aitab vaadata sügavale endasse […]