Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!
  • lihvitud lapik Lepidoliit 3-4cm (2418)

Lihvitud lapik Lepidoliit 3-4cm (2418)

4.90

3 laos

Lihvitud lapik Lepidoliit 3-4cm

Omadused: harmoonia, tasakaal, vaimsus, maandus, rõõm, meelerännakud, looduslik antidepressant, hea uni, alkoholisõltuvus, paanika, ärevus, el.magnetkiirgus, : stress, masendus, kurnatus, paanikahood, bipolaarsete meeleoluhäired, Alzheimeri tõbi, ishias, lihaspinged, neuralgia, õudusunenäod ja unetus, alkoholisõltuvus, allegriad,leevendab närvivalu, parandab immuunsussüsteemi ja südant, tugevdab nahka, küüsi ja juukseid.

Lepidoiit on väga vaimne kivi ja vahendab puhast allikaenergiat. On abi sügava meditatsiooni saavutamisel, samuti šamaani-ja vaimurännakutel ning Alkašši kroonikatele ligipääsemisel. Samuti aitab kontakti saada erinevate valgusolenditega, inglitega ja sinu vaimsete teejuhtidega.
On sügav rahukivi ja seega on hea abiline ja toetaja. Toob rõõmu ja hea une. On hea õnne ligitõmbamiseks. Aktiveerib ja avab kõik energiakeskused. Aitab vabaneda vanadest uskumustest ja mõttemustritest. Suurepärane alkoholisõltuvusest vabastav kivi.
Tasakaalustab ja vabastab emotsioone nagu mure, viha, ärevus, ükskõiksus ja pinge. Kuna sisaldab liitiumi, siis on looduslik antidepressant ja on toeks, kui sind vaevavad paanikahood, närvilisus, masendus, unetus või stress. Tasakaalustab üliaktiivsust ja ükskõiksust. Aitab leppida minevikuga ja sobib toetuseks elumuutuste perioodil.
Südamekeskuse kivina tervendab, rahustab ja avab sinu südame.
Väga hea elektormagnetilise kiirguse eest kaitsja nii arvuti, teleka kui ka telefoni puhul. Kaitsekivina kanna endaga kaasas või paiguta ruumi erinevatesse nurkadesse.

NB! Kuna tegemist on loodusliku kristalliga, siis igaüks on omamoodi.

Võib puhastada aegajalt Palo Santo, pühapuidu suitsuga või tingshadega. Palo Santo puidu leiad SIIT!  Tingshad leiad SIIT!

1tk

Värvuselt on hallikas roosade ja lillade laikudega.