Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!
  • lihvitud roosa ahhaat SUUR 1tk(1759)

Lihvitud roosa ahhaat SUUR 1tk(1759)

2.20

6 laos

Lihvitud roosa ahhaat SUUR (Botswana) 1tk

Roosa ahhaat soodustab armastust lapse ja vanema vahel. Optimaalse efekti saavutamiseks on seda kivi hea kanda südame kohal. Roosa ahhaat lahustab kõik südamega seotud probleemid nagu minevikuga seotud südamevalu, meeleheide jne. See kivi asendab valu rõõmuga ning tervendab kõiki armastuse ja südamega seotud probleeme. Roosa ahhaat lahustab stressi, rahustab, pakub turvatunnet ning võimendab tingimusteta armastust teiste ja iseenda suhtes. Roosa ahhaat võimendab ka positiivset pilti enesest.

Legendide kohaselt on vanad roomalsed Ahhaati põletades ära hoitud torme ning kivi väega vaigistatud ookeane. See aeglase sagedusega kivi on võimas maandaja ning asendamatu stabiliseerija. Ahhaat suudab suurepäraselt tasakaalustada emotsioone, füüsilist ja intellektuaalset energiat ning aitab kaasa yin ja yang ühtlustamisel. Tema soe ja kaitsev energia soodustab sisemist stabiilsust, meelerahu, enesekindlust ja küpsust ning suurendab sisemist turvatunnet. Seda asendamatut kristalli on soovitatav kindlasti kasutada raseduse ajal, sest ta kaitseb tärkavat elu ja aitab vältida sünnitusjärgset depressiooni.

Lisaks annab Ahhaat füüsilist jõudu ja vastupidavust tantsijatele, keskkonnakaitsjatele, inspiratsiooni kunstnikele, politseinikele isiklikku turvalisust, kaitseb ehitajaid õnnetuste eest ning emotsionaalset vastupidavust õpetajatele ning meelelahutustöötajatele.

NB! Kuna tegemist on loodusliku kristalliga, siis igaüks on omamoodi.

Võib puhastada aegajalt Palo Santo, pühapuidu suitsuga või tingshadega. Palo Santo puidu leiad SIIT!  Tingshad leiad SIIT!

Esinduskaupluses kohapeal olemas suur valik poolvääriskive ja kristalle, ning nendest ehteid.

Lihvitud roosa ahhaat

1tk

Sulle võib meeldida ka…