Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!
  • lihvitud-sidrunkru%cc%88sopraas-1tk-1403

Lihvitud Sidrunkrüsopraas 1tk (1403)

2.70

28 laos

Kategooria:

Lihvitud Sidrunkrüsopraas 1tk

Sidrunkrüsopraas aitab vabaks saada emotsionaalsest väljapressimisest, manipulatsioonist ja mõttemängudest, edendades samuti ka ausust. Ta aitab leevendada vastamata armastusest tingitud südamevalu.

Sidrunkrüsopraasi on hea omada inimestel, kes tunnevad armukadedust uute pereliikmete suhtes või kes ei kiida heaks oma partneri pereliikmeid, samuti aitab ta koduloomadel aktsepteerida uusi loomadest pereliikmeid. Sidrunkrüsopraasile endale on kasulik, kui teda aeg-ajalt hoida kokkupuutes veega.

Sidrunkrüsopraas võib aidata nahaprobleemide, hormonaalse tasakaalutuse, kõhulahtisuse, seksuaalhäirete ning kolesterooliga seotud probleemide korral. Teda usutakse toetavat kaalulangetamist ning keha puhastumise protsessi. Sidrunkrüsopraas võib abiks olla toitumisest tulenevate peavalude korral ning iivelduse, eriti rasedusaegse iiveldushoogude puhul. Ta võib aidata kehal taastuda haigusest ja operatsioonist. Sidrunkrüsopraas toetavat maksa, lihaseid ja sülje- ning higinäärmeid.

Krüsopraasina on  südame hellitaja ja rõõmustaja. Kivi energiad on tugeva ravivõimega, väga kosutavad ja rahustavad. Toob kaasa südame avardumise, emotsionaalkeha tervenemise valusatest mälestustest, et näha selles sügavamat tõde ja saada seda tarkusena kasutada.

NB! Kuna tegemist on loodusliku kristalliga, siis igaüks on omamoodi.

1 tk