Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!
  • lihvitud smaragd auguga Brasiilia (1714)

Lihvitud smaragd auguga Brasiilia (1714)

9.70

1 laos

Lihvitud smaragd auguga (A-kv.) Brasiilia

Smaragd on oma nime saanud kreekakeelsest sõnast “smaragdus”, mis tähendab rohelist. Vanad egiptlased pidasid smaragdi viljakuse ja elu sümboliks ning asteegid taassünni sümboliks. Kristlaste jaoks on smaragd tähistanud usku ja lootust.
Smaragd on lootuse, usu ja armastuse sümbol.
Smaragd annab kandjale vestlusoskust, organiseerimisvõimet ja loovust. Muudab mõtlemise selgeks ning on hea nägemisele. Puhastab aura negatiivsest energiast ja avardab vaimseid võimeid. On heaolu, tervise ja harmoonia looja. Smaragd rahustab emotsioone ja tasakaalustab meelt. Küllusekivina aitab sooovidel reaalsuseks saada ja võimendab rahavooge. Smaragd on rikkuse ligi meelitaja. Smaragd aitab kandjal kasvatada enesekindlust, paremini kohaneda uute olukordadega, lisab tarkust, toetab mälu ja annab lootust.
Tänapäeval peetakse seda kristalli ärimeeste, kaupmeeste ja pankurite talismaniks. Smaragd on suurepärane talisman reisijatele ning väga hea kaitsetalisman armusuhetes.

Märksõnad: heaolu, küllus, inspiratsioon, lootus, tingimusteta armastus, truudus, usk, südame avaja, tasakaal, positiivsus, kaitsekivi, iseloomu tugevdaja, selgus, mälu, suhted, sõprus, usk.
Sobib tähtkujudele: Vähk, sõnn, neitsi ja kaksikud.

NB! Kuna tegemist on loodusliku kristalliga, siis igaüks on omamoodi.

Võib puhastada aegajalt Palo Santo, pühapuidu suitsuga või tingshadega. Palo Santo puidu leiad SIIT!  Tingshad leiad SIIT!

Esinduskaupluses kohapeal olemas suur valik poolvääriskive ja kristalle, ning nendest ehteid.

Smaragd auguga (A-kv.) Brasiilia

Sulle võib meeldida ka…