Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!
  • lihvitud Tiigriraud 1tk(1766)

Lihvitud Tiigriraud 1tk(1766)

2.30

13 laos

Lihvitud Tiigriraud Lõuna-Aafrika 1tk

Tiigriraud koosneb kolmest mineraalist, milleks on kuldne tiigrisilm, jaspis ja hematiit. Tiigriraud on väekivi, kaitsja ja jõu taastaja. Toetab tiigrisilma elujõuga, hematiidi maanduse ja jaspise hoolivusega.
Märksõnad: maandus, elujõud, energia, kindlus, muutused, toimetulek, kaitse, aneemia, verd puhastav ja mürke eemaldav; tugevdab lihaseid, puusi, jalgu; sünnitus, puusavalud, B-vitamiini omastamine, looduslike steroidide tootmine.
Tiigriraud sobib väga hästi inimesele, keda ümbritsevad mitmed erinevad elumuutused. Tiigrirauda võiksid kanda või lähedal hoida kõik need, kes tunnevad end kurnatuna või ei suuda kuidagi näha lahendusi keerulistes ning probleemsetes olukordades. Tiigriraud sobib ka loomingulistele inimestele nagu näiteks – muusikutele, kirjanikele, kunstnikele kaitsetalismaniks. Avan loovuseväravad, et saaksid voolata uued ideed ja loovad lahendused.
Kivi sobib ka lastele, eriti koolilastele, sest toetab keskendumist ja tugevdab eneseusku
Aitab leevendada ka perekonnasisestest pingetest tekkinud ärevust. Tiigriraud soodustab ka oma jõuvarude täiendamist ning patareide laadimist. Negatiivse energia suunab tagasi allikatesse. On suureks abiks kurnatuse ja stressi korral ning kui kannatad emotsionaalse läbipõlemise pärast. Kivi annab sulle enesekindlust, elujõudu, vastupidavust ja muutuste läbitegemiseks vajalikku energiat. Aitan sul tunda end turvaliselt ja kindlalt oma kehas.
Mõjub hästi lihastoonusele, toetab puusi ja jalgu ning aitab omastada B-vitamiini.

NB! Kuna tegemist on loodusliku kristalliga, siis igaüks on omamoodi.

Võib puhastada aegajalt Palo Santo, pühapuidu suitsuga või tingshadega. Palo Santo puidu leiad SIIT!  Tingshad leiad SIIT!

Esinduskaupluses kohapeal olemas suur valik poolvääriskive ja kristalle, ning nendest ehteid.

 

1tk

Lihvitud Tiigriraud