Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!
  • magnesiit lihvitud krobeline Simbabe 1tk,1081
  • lihvitud magnesiit valge, krobeline (simbabe)

Magnesiit lihvitud krobeline Simbabe 1tk,1081

2.00

Magnesiit lihvitud krobeline (Simbabe), 1tk

Magnesiit lihvitud seostub luustiku ja hammastega ning vajalike mineraalide imendumisega kehas. Tugevdab kõikide põhiliste tervisega seotud tegevuste efekti. See on kaitsekivi ka selles mõttes, et kaitseb kasutaja või ravitseja tervist ka siis, kui nad ise unustavad seda teha.  See kivi julgustab kõrgeid standardeid suhtlemises nagu ausameelsus, avatus ja vägivallatus. Sobib seega hästi perekondlikele kokkusaamistele ja töökohale, kus esineb lõhesid kildkondade vahel. Aitab leida vajalikke uusi lahendusi.

See kivi julgustab lapsi, kes kardavad pimedas magada, toob rahuliku une.  Kaitseb ebasõbralike vaimolendite eest.

Suurepärane abiline mediteerimisel.

Magnesiit lõõgastab, muudab kannatlikuks; aitab närvilisuse, ärrituvuse ja kartlikkuse puhul; soodustab kuulamise kunsti. Harmoniseerib ajupoolkerasid, stimuleerib mõtteid ning nende elluviimist. Toob sügava rahu ja lõdvestuse meditatsiooni. Avab südametšakra ja stimuleerib südamega tuntavat armastust, ka armastust iseenese vastu.

Arvatekse, et aitab magneesiumil imenduda kehas, aitab väljutada mürke, neutraliseerib kehalõhnu, toimib kui krambivastane vahend, lõõgastab lihaseid, leevendab menstruatsiooni-, mao-, soolestiku- krampe, samuti sapi- ja neerukividest tingitud valusid. Leevendab luude ja hammaste haigusi, kergendab peavalusid, eriti migreene, kiirendab rasvade ainevahetust, vähendab kolesteroolihulka tasakaalustab vererõhku.

NB! Kuna tegemist on loodusliku kristalliga, siis igaüks on omamoodi.

1tk