Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!
  • Massaažirullik + Gua Sha massaažikivi, Jadeiit (Nefriit) (2759)5
  • Massaažirullik + Gua Sha massaažikivi, Jadeiit (Nefriit) (2759)4
  • Massaažirullik + Gua Sha massaažikivi, Jadeiit (Nefriit) (2759)7
  • Massaažirullik + Gua Sha massaažikivi, Jadeiit (Nefriit) (2759)2
  • Massaažirullik + Gua Sha massaažikivi, Jadeiit (Nefriit) (2759)3

Massaažirullik + Gua Sha massaažikivi, Jadeiit (Nefriit) (2759)

29.50

Jadeiit (Nefriit) massaažirullik 2-ne + Gua Sha massaažikivi ilusas karbis

Ilusas karbis komplekt, mis sobib nii näo, kaela kui ka keha massaažiks.  Näo masseerimiseks kasutage suurt rullikut, mis stimuleerib vereringet ja vähendab turset. Silmade ümber kasutage väikest rullikut. Täpsem juhend tootega kaasas. Aitab vähendada näo turseid ja pingeid. Sobib suurepäraselt naha esmahoolduseks ennem meigi pealekandmist.

Jadeiidi rahustavad võnkumised mõjuvad tasakaalustavalt kogu inimese organismile.

Jadeiit on jaadi perekonda kuuluv kivi. Kivi sobib kõige paremini massaaži- ja tervenduskiviks. Jadeiidi kivi mõjub rahustavalt ja tasakaalustavalt kogu inimese organismile. Mõjub hästi neerudele, südamele, vereringele ja närvisüsteemile. Mõjub soodsalt rasestumisele, kui see on psüühiliste blokkide tõttu pärsitud. Jadeiit tugevdab immuun­süsteemi, ergutab ainevahetust ja tõhustab soolte talitlust. Leevendab neerudega seotud haigusi.

Gua Sha massaažikivi – roheline jadeiit. Seda kasutatakse massaazi ehk kraapimisteraapia teostamisel. Mõjutades antud kiviga akupunktuuri punkte ning meridiaane kehal, stimuleerite vereringet ja ainevahetust.

„Gua“ tähendab kraapima ja „sha“ – akuutne haigus. Seega kutsutakse seda meetodit ka „haiguse ära kraapimiseks“. Teraapia tegemiseks kasutatakse ravimtaimedest massaažiõli ja seda suurepärast massaažikivi, millega keha pinda töödeldakse (kraabitakse).

Kosmeetilise gua-sha massaaži eesmärgiks on naha ja nahaaluste piirkondade ainevahetuse parandamine ning jääkainete väljutamine, mille tagajärjel nahk muutub elastsemaks. Samuti ennetab see naha vananemist ja silub kortse. Massaaži käigus mõjutatakse erinevaid energiameridiaane ja neil asuvaid punkte mis on seotud siseorganitega, siis paraneb ka üldine tervislik seisund.

Võib puhastada aegajalt Palo Santo, pühapuidu suitsuga või tingshadega. Palo Santo puidu leiad SIIT!  Tingshad leiad SIIT!

Laos kohapeal olemas suur valik poolvääriskive ja kristalle, ning nendest ehteid ja muud põnevat.

NB! Kuna tegemist on loodusliku kristalliga, siis igaüks on omamoodi.

Näo ja Gua Sha massažiks sobilikud õlid lead SIIT!

 

Komplekt ilusas karbis.