Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!
  • Massaažirullik + Gua Sha massaažikivi, Roosa kvarts (2758)
  • Massaažirullik + Gua Sha massaažikivi, Roosa kvarts (2758)5
  • Massaažirullik + Gua Sha massaažikivi, Roosa kvarts (2758)
  • Massaažirullik + Gua Sha massaažikivi, Roosa kvarts (2758)6
  • Massaažirullik + Gua Sha massaažikivi, Roosa kvarts (2758)2

Massaažirullik + Gua Sha massaažikivi, Roosa kvarts (2758)

29.50

Roosast Kvartsist massaažirullik 2-ne + Gua Sha massaažikivi ilusas karbis

Ilusas karbis komplekt, mis sobib nii näo, kaela kui ka keha massaažiks.  Näo masseerimiseks kasutage suurt rullikut, mis stimuleerib vereringet ja vähendab turset. Silmade ümber kasutage väikest rullikut. Täpsem juhend tootega kaasas. Aitab vähendada näo turseid ja pingeid. Sobib suurepäraselt naha esmahoolduseks ennem meigi pealekandmist.

Roosa kvartsi rahustavad võnkumised mõjuvad tasakaalustavalt kogu inimese organismile vähendades stressi ja pinget.

Roosa kvarts on armastuse kivi.  Ta avab meie südametšakra, kõrgema südametšakra ning kroontšakra igat liiki armastuse vastuvõtmiseks: terve enesearmastus, perekonna armastus, platooniline armastus ja romantiline armastus. Roosa Kvartsi energiad suurendavad armastuse väge igas elusituatsioonis, tuues meie südamesse leebust, andestust, kaastunnet ja sallivust.  Rahustab ning vähendab stressi ja pinget, aitab vabaneda vihast, enesepõlgusest, süütundest, hirmust ja armukadedusest. Kivi sobib hästi massaaži- ja tervenduskiviks.

Gua Sha massaažikivi – roosa kvarts. Seda kasutatakse massaaži ehk kraapimisteraapia teostamisel. Mõjutades antud kiviga akupunktuuri punkte ning meridiaane kehal, stimuleerite vereringet ja ainevahetust.

„Gua“ tähendab kraapima ja „sha“ – akuutne haigus. Seega kutsutakse seda meetodit ka „haiguse ära kraapimiseks“. Teraapia tegemiseks kasutatakse ravimtaimedest massaažiõli ja seda suurepärast massaažikivi, millega keha pinda töödeldakse (kraabitakse).

Kosmeetilise gua-sha massaaži eesmärgiks on naha ja nahaaluste piirkondade ainevahetuse parandamine ning jääkainete väljutamine, mille tagajärjel nahk muutub elastsemaks. Samuti ennetab see naha vananemist ja silub kortse. Massaaži käigus mõjutatakse erinevaid energiameridiaane ja neil asuvaid punkte mis on seotud siseorganitega, siis paraneb ka üldine tervislik seisund.

Võib puhastada aegajalt Palo Santo, pühapuidu suitsuga või tingshadega. Palo Santo puidu leiad SIIT!  Tingshad leiad SIIT!

Laos kohapeal olemas suur valik poolvääriskive ja kristalle, ning nendest ehteid ja muud põnevat.

NB! Kuna tegemist on loodusliku kristalliga, siis igaüks on omamoodi.

Näo ja Gua Sha massažiks sobilikud õlid lead SIIT!

 

Komplekt ilusas karbis.