Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!
  • murtud krüsokoll 1tk (1385)

Murtud krüsokoll 1tk (1385)

3.10

6 laos

Murtud krüsokoll 1tk

Krüsokoll on läbipaistmatu roheline või sinine kivi. Krüsokolli peetakse naiste energiakiviks, sest leevendab mentruatsioonivaevusi ja nurisünnituse järgset kurbust ning masendust. Sobib ka meestele, kes soovivad saavutada parema side oma naiseliku poolega.
Meresinine krüsokoll kehastab alateadvuslikku tarkust ja jõudu. Aitab teadvustada varjatud tundeid ja hirme ning minevikku. Krüsokoll on rahustav ja toetav kivi, mis aitab mediteerida ja suhelda. Eemaldab ruumidest negatiivse energia. Aitab leppida pidevalt muutuvate olukordadega. Toetab eneseteadlikkust ja sisemist tasakaalu, usaldust ning ka tundlikkust. Ületab foobiad ja inspireerib loovust, suurendab motivatsiooni. Leevendab süütunnet ja toob kaasa rõõmu.
Kurgutshakra kivina aitab ta vabaneda kurbusest ja vähendab viha ja ärritust. Suurendab sallivust ja eneseväljendvõimet.

Märksõnad: kogub positiivset energiat, vähendab ärevust, rahustab, mõjutab hästi laste käitumist, aitab unetuse puhul, antiseptilise ja põletikuvastase toimega, leevendab kurguvalu, aitab köha ja bronhiidi puhul.

NB! Kuna tegemist on loodusliku kristalliga, siis igaüks on omamoodi.

Võib puhastada aegajalt Palo Santo, pühapuidu suitsuga või tingshadega. Palo Santo puidu leiad SIIT!  Tingshad leiad SIIT!

umbes 3-4cm