Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!
  • murtud krüsopraas (Brasiilia) (1204)

Murtud krüsopraas (Brasiilia) (1204)

21.40

2 laos

Murtud krüsopraas (Brasiilia)

Krüsopraas on rahustava toimega, südame hellitaja, tasakaalustav ja hormonaalse korra looja! Energiad on tugeva ravivõimega, väga kosutavad ja rahustavad. Krüsopraasi energia on värske ja rõõmus.

Kui on probleeme viljastumisega siis tuleks seda kivi kanda enda läheduses ja väga tugev mõju on koos kuukiviga just viljakuse tõstimseks.

Krüsopraas aitab operatsioonide järgselt kehal taastuda, tugevdab maksa ning väljutab orgamismist mürk-ja jääkaineid. Selleks tuleb hoia teda oma keha läheduses või kanda igapäevaselt.

Värvuselt ja omaduste poolest on ta heaks materiaalse elujõu ja edu kristall. Krüsopraasi mõju edule saad võimedanda siis, kui asetad ta kodus väärisehete ja raha juurde laadima täiskuu ööl.

Maaenergia kandjana on rahustav ja optimismi andev oma kandjale! Aitab realiseerida ja tunnetada ära õiget tegutsemise viise.

Omadused: toetab üldist paranemist ja tervendamist, südamehaigused, stimuleerib maksa, rahustab seedesüsteemi, väljutab toksiine, hea uni, suguhaigused ja infektsioonid, viljatus, silmahaigused, hormoonide tootmine, C-vitamiini imendumine, vaimuhaigus, armastus, õnn, room, edu, sõprus, südamlikkus, kaitse, tervendus, raha.

NB! Kuna tegemist on loodusliku kristalliga, siis igaüks on omamoodi.

Kaalun umbes 1,5-2kg