Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!
  • ookeani jaspis lihvitud 1tk,1041

Ookeani jaspis lihvitud 1tk,1041

2.60

Ookeani jaspis lihvitud (Madagaskar), 1tk

Ookeani jaspis on väga tugev energiakivi, mis kaitseb haiguste eest – seetõttu oleks soovitav teda kanda alati vahetus kokkupuutes nahaga. See kivi mõjutab ka sünnitustegevust, vähendades võimalikke tüsistusi ja valusid. Jaspis soodustab aeglast ja kindlat edasiminekut. See kivi hoolitseb stressi ajal ning toob rahulikkust ja terviklikkust, annab meelekindluse, neelab negatiivset energiat, puhastab tshakrad ja aura, tasakaalustab yin’i ja yangi, pikendab seksuaalseid naudinguid.

See kivi kogub endasse negatiivsed võnkumised, puhastades sellega ümbrust, kuhu ta on asetatud.  Jaspis on sobivaim töö juures kandmiseks, sest seotuna sotsiaalse hierarhia, kohuse­tunde ja auga, tasakaalustab ta samal ajal inimestevahelisi suhteid. Jaspise lõdvestav energia aitab alustatut lõpule viia ja keskenduda korraga ühele asjale. Ta sobib hästi neile, kes otsivad oma kohta elus ja tahavad kindlalt maa peal seista. Ookeani jaspis toetab vereringet, seede- ja suguorganeid. See tasakaalustab keha mineraalide sisaldust.

NB! Kuna tegemist on loodusliku kristalliga, siis igaüks on omamoodi.

Võib puhastada aegajalt Palo Santo, pühapuidu suitsuga või tingshadega. Palo Santo puidu leiad SIIT!  Tingshad leiad SIIT!

 

1tk