Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!

Ookeani jaspis lihvitud 1041

2.50

Ookeani jaspis lihvitud (Madagaskar)

Ookeani jaspis on väga tugev energiakivi, mis kaitseb haiguste eest – seetõttu oleks soovitav teda kanda alati vahetus kokkupuutes nahaga. See kivi mõjutab ka sünnitustegevust, vähendades võimalikke tüsistusi ja valusid. Jaspis soodustab aeglast ja kindlat edasiminekut. See kivi hoolitseb stressi ajal ning toob rahulikkust ja terviklikkust, annab meelekindluse, neelab negatiivset energiat, puhastab tshakrad ja aura, tasakaalustab yin’i ja yangi, pikendab seksuaalseid naudinguid.

See kivi kogub endasse negatiivsed võnkumised, puhastades sellega ümbrust, kuhu ta on asetatud.  Jaspis on sobivaim töö juures kandmiseks, sest seotuna sotsiaalse hierarhia, kohuse­tunde ja auga, tasakaalustab ta samal ajal inimestevahelisi suhteid. Jaspise lõdvestav energia aitab alustatut lõpule viia ja keskenduda korraga ühele asjale. Ta sobib hästi neile, kes otsivad oma kohta elus ja tahavad kindlalt maa peal seista. Ookeani jaspis toetab vereringet, seede- ja suguorganeid. See tasakaalustab keha mineraalide sisaldust.

Ookeani jaspis lihvitud (Madagaskar) Ookeani jaspis on väga tugev energiakivi, mis kaitseb haiguste eest – seetõttu oleks soovitav teda kanda alati vahetus kokkupuutes nahaga. See kivi mõjutab ka sünnitustegevust, vähendades võimalikke tüsistusi ja valusid. Jaspis soodustab aeglast ja kindlat edasiminekut. See kivi hoolitseb stressi ajal ning toob rahulikkust ja terviklikkust, annab meelekindluse, neelab negatiivset energiat, puhastab […]