Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!
  • pesupahklid.jpg

Pesupähklid 0,5kg

10.20

Pesupähklid (Sapindus Mukorossi) 0,5kg

Kasutajasõbralik:

Pane 5 – 7 pesupähklit (umbes 15g) suletud puuvillasesse kotti. Pesupähklikott aseta pesumasinasse pesu hulka. Vali pesurežiim nagu tavaliselt. Pesupähklitest eraldub saponiini. Madala temperatuuriga (30 – 40 kraadise) pestes võib pesupähkleid kasutada kaks korda, 80 – 90 kraadise temperatuuriga pestes saab pesupähkleid kasutada kolm korda. Pesu lõhnab pärast pesemist looduslikult värskelt. Pesupähklitega ei saa pesu valgendada, vajadusel kasuta pesuvalgendit või plekieemaldajat. Sobib ka villaste riiete ja siidi pesuks.

Loodussõbralik:

Pesupähklite kasutamine hoiab loodust. Pesupähklid on puudel kasvav üha uuenev loodusvara. Ei saasta veekogusid ja saponiin hajub looduses 100%. Kasutatud pähklid võib komposteerida või panna orgaanilise prügi hulka.

Nahasõbralik:

Pesupähklites olev saponiin peseb riided puhtaks ja pehmeks õrnalt ilma loputusaineteta. Pesupähklid on lõhnatud ja ei jäta pesule keemilisi jääke. Pesupähklid sobivad eriti hästi allergilisele ja tundlikule nahale (sobivad ka pähkliallergia korral), atoopilisele nahale ning beebi- ja lasteriiete pesuks.

Päritolumaa: Pakistan

20.40 €/kg

500 g