Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!
  • püriit (looduslik kobar), Peruu, ca.3,2x6cm (2042)

Püriit (looduslik kobar), Peruu, ca.3,2x5cm (2042), 1tk

15.20

8 laos

Püriit (looduslik kobar), Peruu, ca.3,2x6cm, 1tk

Püriit on tuntud, kui tulekivi või narrikuld. Seda seetõttu, et ta sarnaneb välimuselt mõnevõrra kullaga. Püriidil on kollakas kuldne läige. Püriiti tuntakse eelkõige, kui külluse ja jõukuse kivi. Püriit moodustab tavaliselt kuubilisi kristalle. Enese tunnustamine, toob välja saladused ja allasurutud mälestused, annab elujõudu, tugevdab tahet, muudab avatuks, otsekoheseks ja ausaks, vähendab kindlate olukordade ja haiguste põhjusi.

Indiaanlased, peavad püriiti võimsaks ravi- ja maagiakiviks. Püriidist valmistasid nad spetsiaalseid väeesemeid.

Põhiomadused: kaitse, elujõud, küllus, raha, eluenergia, isiklik jõud, vaimsed võimed, positiivsus, tasakaal, tahtejõud, äriõnn.

Suhetes aitab luua tasakaalu, eriti juhtudel, kui üks partneritest on kontrolliv ning suhtes esineb manipulatsiooni ja kriitikat, sellisel juhul asetada püriit magamistuppa!
Aitab väga hästi väsimuse ja ületöötamise korral, stimuleerides närvisüsteemi ja vereringet. Sellisel juhul hoida püriiti käes.

Maks, soolestik, mürkidest vabanemine. vereringe

Kuna mineraal sisaldab olulisel määral ka rauda, tuleks seda hoida kuivana, niiskusega kokkupuutudes võib see oksüdeeruda. Roostetades kaotab püriit oma ilusa kuldse läike.

NB! Kuna tegemist on loodusliku kristalliga, siis igaüks on omamoodi.

1tk