Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!
  • ripats aasaga, lihvitud tsitriin (1700)

Ripats aasaga, lihvitud tsitriin (1700)

5.10

1 laos

Aasaga ripats  lihvitud tsitriin

Tsitriin on võimas puhastaja, kandes endas päikese jõudu. See on kivi, mis ei vaja puhastamist. Ta neelab, muundab, hajutab ja maandab negatiivset energiat ning seetõttu kaitseb ta suurepäraselt keskkonda. Annab energiat igal elutasandil. See on üks küllusekividest, kes tõmbab ligi rikkust ja õitsengut ning edu ja kõiki häid asju. Tal on vägi anda rõõmu kõigile, kellel ta olemas on. See kivi on kasulik rühma- või perelahkhelide silumisel. Ta tõstab meis enesehinnangut ja eneseusladust. Suurendab keskendumist ja elustab meelt, ta on oivaline vahend depressioonist, hirmudest ja foobiatest ülesaamiseks. Kivi suurendab meis elurõõmu, vabastades hirmud kõige sügavamatel tasanditel.

See kivi annab energiat ja kosutab füüsilist keha. On suurepärane kivi energia saamiseks ja uuesti laadimiseks. Tsitriin puhastab kõiki tšakraid, eriti päikesepõimiku- ja nabatšakrat ning aktiveerib kroontšakra. Tsitriin on suurepärane abiline kroonilise väsimuse puhul ja pöörab süveneva haiguse paremuse poole. Ta leevendab kõhukinnisust ja kõrvaldab tselluliidi.

NB! Kuna tegemist on loodusliku kristalliga, siis igaüks on omamoodi.

Võib puhastada aegajalt Palo Santo, pühapuidu suitsuga või tingshadega. Palo Santo puidu leiad SIIT!  Tingshad leiad SIIT!

Esinduskaupluses kohapeal olemas suur valik poolvääriskive ja kristalle, ning nendest ehteid ja muud põnevat.

1tk

Lihvitud tsitriin