Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!
  • roosa kuntsiit toorkivi 1tk(2431)

Roosa kuntsiit toorkivi 1tk(2431)

12.00

8 laos

Roosa kunziit toorkivi, 1tk

Kuntsiit on armastuse kivi ja südametšakra kristall.

Ta sümboliseerib avatut ning kurbusest, valust ja hirmudest vaba ning omakasupüüdmatut energiat kiirgavat südant. Kui kandja süda on puhas ja avatud, saab tingimusteta armastuse energia vabalt voolata ning valguda laiali ka kõigile ja kõigele ümbritsevale. Teisisõnu õpetab kuntsiit sallivust ja kaastunnet ka võhivõõraste vastu. Ta näitab, kuidas elada andestades ja oma tundeid väljendades.

Kuntsiiti aitab muutuseid aktsepteerida, nendega nõustuda ja kaasa minna. Harjutab hirmud ja kahtlused ning aitab märgata uusi võimalusi positiivses võtmes. Kuntsiiti soovitatakse ka neile, kellel on suhtlemisraskuseid. Toetava ja energeetilisel tasemel alakõhu piirkonna ravija. (Viljatus, munasarjad, emakas, neerud, PMS jne)

Lastele tekitab kuntsiit turvalist tunnet ja mõjub rahustavalt..

Toob armastuse ja aitab stabiliseerida sassis suhteid, tuues selguse mõlemale poolele.

Kuntsiiti soovitatakse ka hormonaalsete ja vereringega seotud probleemide leevendamiseks. Samuti on tast abi stressi ja emotsionaalse tasakaalutuse korral. Kuntsiit on imeline abivahend leevendamaks igat tüüpi närvivalu. Kuntsiit leevendab ka lihaspingeid.

Sobib neile kellel on raske rahulikuks jääda mingis olukorras. Kuntsiit aitab avad südame ja õpetab ümbritsevat armastama.

Kuntsiit toob teadmise oma soovidest ja teadvustamise ning sihikindluse selle saavutamiseks.

NB! Kuna tegemist on loodusliku kristalliga, siis igaüks on omamoodi.

Võib puhastada aegajalt Palo Santo, pühapuidu suitsuga või tingshadega. Palo Santo puidu leiad SIIT!  Tingshad leiad SIIT!

umbes 4-5,5cm