Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!
  • rüoliit pruun lihvitud 1tk, 1046

Rüoliit pruun lihvitud suur 1tk, 1045

0.60

1 laos

Rüoliit pruun, lihvitud 1tk

Rüoliit avab Sinu sisemised võimed ja loovuse. Aitab vaadata endasse, end paremini mõista ja leida vastuseid. Tõstab enesehinnangut, tugevdab keha ja meelt, kergendab muutusi. Tasakaalustab. Ravib minevikku ja möödunud elusid, innustab edasi minema, olema siin ja praegu.
Tugevdab keha loomulikku vastupanuvõimet, ravib veene, lööbeid, nahahaigusi.

See on emotsionaalse stabiilsuse kivi. Ta aitab kandjal tajuda keha energiaid, vabaneda vanadest mõttemustritest ning saada oma kehaga üheks. Rüoliidi kandmine toob emotsionaalset stabiilsust, enesekindlust ja meelekindlust.

Rüoliit on ka suurepärane meditatsioonikivi. Ta aitab mõista individuaalset suurt potentsiaali, tugevdada keha-meele sidet, õppida oma kehas olemist täiel rinnal armastama ning soodustab praeguses ajahetkes püsimist. Ta aitab analüüsida minevikku moel, mis sillutab puhta tee tulevikku ning annab tohutut vähe praegusele ajahetkele. Rüoliit aitab kandjal mõista, et täna ongi just see hetk, kui luuakse reaalsus ja tulevik. Ta võimendab suutlikkust jõuda lahenduseni, toob selgelt esile hinge loovuse ning annab julguse järgida ka oma kõige salajasemaid unistusi. Veelgi enam, rüoliit soodustab unistuste nimel koheselt tegutsemist.
See kivi annab lootust, motivatsiooni, positiivset lisaenergiat. Ta on suureks toeks neile, kes tunnevad suurt vajadust maailma paremaks muuta ning aitab nendel inimestel endale kindlaks jääda ja ka läbi raskuste oma kurssil püsida.

See kivi õpetab, kuidas ausatada ennast ja kõike meid ümbritsevat – nii inimesi, kui loodust.
Sobib hästi kõigile, kes tahavad muuta maailma, mediteerida, teostada rännakuid eelmistesse eludesse, terveneda, tasakaalustada oma karmat, leevendada depressiooni või kroonilist väsimust.
Samuti on see kivi eriti hea kristall kõigile, kellel on sügav side loodusega – rüoliit aitab paremini mõista loomade- ja taimedemaailma nüansse.
Hea kivi ka neile, kellel on probleeme immuunsuse ja neerudega.

1tk