Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!
  • ruunikivid Roosa kvarts (1457)

Ruunikivid Roosa kvarts (1457)

33.60

1 laos

Ruunikivid Roosa kvarts 25tk komplektis

Sõna ruun on seotud protogermaani sõnaga runo ehk loits, saladus ja sosin.
Ruunitähestik ehk futhark koosneb 24 tähest. Nimetus futhark tuleb tähestiku esimeste tähtede järgi: f, u, th, a, r ja k. Iga ruunimärgi taga on peidus spirtuaalne tähendus.

Ruunidele saab esitada küsimusi, millele sa vastust soovid.

Roosa kvarts on armastuse kivi.  Ta avab meie südametšakra, kõrgema südametšakra ning kroontšakra igat liiki armastuse vastuvõtmiseks: terve enesearmastus, perekonna armastus, platooniline armastus ja romantiline armastus. Roosa Kvartsi energiad suurendavad armastuse väge igas elusituatsioonis, tuues meie südamesse leebust, andestust, kaastunnet ja sallivust. Kandes roosat kvartsi kaelas, muutume enesekindlamaks, meie eneseväärtustamine, -väärikus ning loovus suurenevad. Rahustab ning vähendab stressi ja pinget, aitab vabaneda vihast, enesepõlgusest, süütundest, hirmust ja armukadedusest. Väga hea ja toetav kivi raseduse ja sünnituse ajaks. Kasutada südametšakra ja kõrgema südametšakra tasakaalustamiseks ja armastuse toomiseks oma ellu.

Kõige kiirem on roosa kvartsi toime, kui hoiad kristalli enda läheduses või kannad teda ehtena oma südamekohal.

Kui soovid oma ellu armastust tõmmata või hoida oma kodu armastuse energias, siis paiguta roosa kvarts oma kodu armastusenurka. See asub kodu välisuksest sisse minnes kõige parempoolsemas nurgas.

Armastusekivina sobib  väga hästi magamistoa kiviks, tuues partneritele armastust, tundelisust ja harmooniat.

NB! Kuna tegemist on loodusliku kiviga, siis igaüks on omamoodi.

Ruunikivid on ilusas lukuga sametkotis.

Võib puhastada aegajalt Palo Santo, pühapuidu suitsuga või tingshadega. Palo Santo puidu leiad SIIT!  Tingshad leiad SIIT!

25tk komplektis

Roosa kvarts