Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!
  • sillerdav vaskpüriit 1tk(2384)
  • sillerdav vaskpüriit (2384) 1

Sillerdav vaskpüriit 1tk(2384)

9.10

2 laos

Sillerdav vaskpüriit 1tk

Vaskpüriiti tuntakse eelkõige kui külluse ja jõukuse kivi. Seda seetõttu, et ta sarnaneb välimuselt mõnevõrra kullaga. Püriidil on kollakas kuldne läige. Püriit moodustab tavaliselt kuubilisi kristalle. Enese tunnustamine, toob välja saladused ja allasurutud mälestused, annab elujõudu, tugevdab tahet, muudab avatuks, otsekoheseks ja ausaks, vähendab kindlate olukordade ja haiguste põhjusi.

Suhetes aitab luua tasakaalu, eriti juhtudel, kui üks partneritest on kontrolliv ning suhtes esineb manipulatsiooni ja kriitikat, sellisel juhul asetada vaskpüriit magamistuppa!
Aitab väga hästi väsimuse ja ületöötamise korral, stimuleerides närvisüsteemi ja vereringet. Sellisel juhul hoida vaskpüriiti käes.

Vaskpüriit toetab rakumälu ja on kasulik energiablokaadide korral. Sellest võib olla abi erituselunditele, veenilaienditele, ajuhäirete, kasvajate, nakkushaiguste, artriidi, bronhiidi, põletike ja palaviku korral. See võib olla abi DNA-le.

Põhiomadused: kaitse, elujõud, küllus, raha, eluenergia, isiklik jõud, vaimsed võimed, positiivsus, tasakaal, tahtejõud, äriõnn.

NB! Kuna tegemist on loodusliku kristalliga, siis igaüks on omamoodi.

Võib puhastada aegajalt Palo Santo, pühapuidu suitsuga või tingshadega. Palo Santo puidu leiad SIIT!  Tingshad leiad SIIT!

Esinduskaupluses kohapeal olemas suur valik poolvääriskive ja kristalle, ning nendest ehteid.

1tk

Sillerdav vaskpüriit, 4x4cm karbis