Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!
  • himaalaja-soolalamp.jpg

Soolalamp 40-50 kg

153.00

Soolalamp 40-50 kg

Seda suurust lampi saame saata ainult kullerteenusega või on võimalus kaup kätte saada ka meie laost. Kullerteenus 9.- eurot.

See on soolakivi , mis on tekkinud maailma rohkem kui 250 miljonit aastat tagasi – ajal, mil looduses puudus saastamine.

Soolakristallidel on tervendav mõju külmetuse, astma, köha, nohu, bronhiidi, allergiatele , närvilisuse ja unehäirete puhul. Soolalamp on ideaalne õhu ioniseerija (soolaioonid hävitavad baktereid). Soolalambi toime intensiivistub soojenemisel.

Soolamp sobib kasutamiseks öölambina. Naturaalne soolakivi, puidust alus, 220v.

Inimene on juba muistsetest aegadest peale tundnud soola positiivset jõudu ja kasutanud tema puhastavat ja neutraliseerivat mõju oma tervise heaks. Tänapäeval viibib enamik inimesi suurema osa oma ajast suletud ruumides, kus õhk on täidetud positiivsete ioonidega, mida tekitavad arvutid, televiisorid, õhukonditsioneerid, sigaretisuits jms. Paljud meditsiinilised uuringud on tõestanud, et õhu positiivsed ioonid võivad olla põhjuseks paljudele haigustele nagu väsimus, ärrituvus, kontsentratsioonilangus, unetus, depressiivsed meeleolud, peavalud, mis on põhjustatud stressist. Soolakristall-lambid tasakaalustavad põledes õhu ioonilist koostist.

 

    Elektrilambi suurust võiks valida arvestades ruumi suurust kuhu lamp paigutatakse:

  • 3 – 5 kg ca 12 m²
  • 6 – 9 kg 13-24 m²
  • 9 -12 kg 24-27 m²
  • 20 -25 kg üle 27 m²
  • 45 -50 kg üle 36 m²

Soolakristall-lampe ei tohi kasutada niisketes ruumides ja vabas õhus ning võib ainult kuivalt puhastada. Juhul kui lamp siiski on kogemata niiskust saanud, võib teda kasutusele võtta alles mitme tunni pärast, et ülemäärane niiskus saaks eralduda.

Saata saame ainult kullerteenusega, võimalus kaup kätte saada ka meie esinduskauplusest. 

1 tk

100 % Himaalaja sool, juhe ja elektripirn 15w