Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!
  • Sõrmus opaliit, 6mm (2149)

Sõrmus opaliit, 6mm, Suurus 15 (2149)

5.30

1 laos

Sõrmus opaliit 6mm

Suurus 15

Opaliit on inimeste poolt valmistatud kristall ja värvuselt on ta helesinine, piimjassinine või lillakas, oma välimuselt meenutab ta meile puhast vett või jäätunud veetilka. Oma keemiliselt koostiselt on ta väga sarnane opaalile.

Opaliit on maagiline inglite kristall. Tema mõju meile on alati rahustav, ta aitab meil saavutada enda sisemise rahu, tõstab meie enesehinnangut, õpetab nii ennast kui ka teisi armastama, õpetab ja ergutab meid püüdlema enda unistuste täitumiste poole, annab meile emotsionaalset tuge, suurendab meie heaolutunnet, leevendab meie kurbust, ta võimendab ja suurendab meie loovust, julgustab meid enda ellu lubama uusi asju. Opaliidil on võime meie soove universumisse edasi saata, selleks hoia opaliiti enda käes, sulge silmad ja mõtle enda soovidele, opaliit aitab edastada meie soovid inglitele ja nemad omakorda aitavad meie soovidel täituda. Opaliiti endaga kandes lood sa sideme enda ja inglite vahel, samuti hoiavad siis kaitseinglid sul pidevalt oma kaitva silma peal.

Opaliit on kõige parem lastekristall, ta aitab lastel kontakti saada enda kaitseinglitega, ta aitab lastel mõista mida nad tunnevad ja tõeliselt soovivad.

Usutakse ja arvatakse, et opaliit kiirendab meie neerude funktsioneerimist, kiirendab meie ainevahetust, aitab vabaneda stressist, eemaldab ja vähendab meie ärevushäireid, vabastab meid iseendale haiguste külge mõtlemisest.

Opaliiti tuleb puhastada vee ja seebi lahusega.

 

NB! Kuna tegemist on loodusliku kristalliga, siis igaüks on omamoodi.

Sõrmus opaliit 6mm Suurus 15 Opaliit on inimeste poolt valmistatud kristall ja värvuselt on ta helesinine, piimjassinine või lillakas, oma välimuselt meenutab ta meile puhast vett või jäätunud veetilka. Oma keemiliselt koostiselt on ta väga sarnane opaalile. Opaliit on maagiline inglite kristall. Tema mõju meile on alati rahustav, ta aitab meil saavutada enda sisemise rahu, […]