Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!
  • Sõrmus sinine ahhaat,6mm (2149)

Sõrmus sinine ahhaat,6mm, 1tk, Suurus 15(2149)

5.30

1 laos

Sõrmus sinine ahhaat, 6mm, 1tk

Suurus 15

Ahhaat stabiliseerib aurat, kõrvaldades ja kujundades ümber negatiivseid energiaid. Rahustav ja pingeid maandav. Tal on puhastav mõju, seda eriti füüsilisel ja emotsionaalsel tasandil. Soodustab headust, pehmust, rahulikkust ja sisemist kindlust. Aitab üle saada negatiivsusest ja südamevalust. Ravitseb sisemist viha, turgutab armastust ja annab julgust uuesti alustada. Toetab rasketes olukordades. Annab julgust ja tugevdab südant.
Sobib kodu kaitseks kurja eest. Kuna ahhaat kaitseb tärkavat elu, on ta kivina just rasedaile väga sobiv.
Aitab silmahaiguste ja silmade nõrkuse korral, on taastava toimega kõigile suguelundeile. Mõjub hästi ka pea- ja seljavalude, krampide, langetõve, neeru- ja soolehaiguste, nahaärrituste ning tursete puhul. Tugevdab kopse, magu, maksa ja aju (eriti kõnekeskust) ning ergutab seedimist.

Sobib ka teistele, kes tahavad kollasest ahhaadist ripatsit.

NB! Kuna tegemist on loodusliku kristalliga, siis igaüks on omamoodi.

 

Sõrmus sinine ahhaat, 6mm, 1tk Suurus 15 Ahhaat stabiliseerib aurat, kõrvaldades ja kujundades ümber negatiivseid energiaid. Rahustav ja pingeid maandav. Tal on puhastav mõju, seda eriti füüsilisel ja emotsionaalsel tasandil. Soodustab headust, pehmust, rahulikkust ja sisemist kindlust. Aitab üle saada negatiivsusest ja südamevalust. Ravitseb sisemist viha, turgutab armastust ja annab julgust uuesti alustada. Toetab rasketes olukordades. […]