Alates 30 eur transport pakiautomaati tasuta!
  • sinine topaas lihvitud 1tk,1180

Sinine topaas lihvitud 1tk,1180

3.70

22 laos

Sinine topaas, lihvitud (Nigeeria), 1tk

Sinine topaas annab rahu ja intuitsiooni ning aitab kaasa üleloomulike võimete vallandumisele.

Topaasi seostatakse tarkuse, rikkuse ja küllusliku eluga. See kivi kiirgab sisemist valgust. Meeletasandil soodustab ta uute ideede omaks võtmist ja annab juurde arukust. Topaas kujutab valguse poole sirutuvat teadvust. Tema kiuline struktuur aitab kuldset tarkuse valgust kehasse kanaliseerida. Tugevdab närvisüsteemi ja avardab meelt. Topaas suurendab oma kandja huumoritaju, rõõmu ja optimismi. Tema vahendatud energia mõjub kehale värskendavalt ja tugevdavalt. Ta kaitseb vaenlaste eest ja aitab valitsejatel eristada tõelisi sõpru lipitsejatest.

Sinine topaas aitab kokku saada oma sügavaimate tunnete ja kõrgeima tõega, näidates samal ajal, kust te olete oma tõest kõrvale kaldunud. Sinine topaas annab rahu ja intuitsiooni ning aitab kaasa meelteüleste võimete vallandumisele.

Sinise topaas loob rõõmu, küllust ja head tervist. Traditsiooniliselt tuntakse seda  kui armastuse ja õnne kivi, aidates jõuda seatud eesmärkideni. Topaas aitab näha nii suuremat pilti kui ka tillukest detaili ja tunda ära, kuidas nad omavahel seotud on.  Lõikab läbi sisemised kahtlused ja ebakindluse, valgustades teed südames olevale tõele.Ta annab kindlameelsust ja motivatsiooni, valgustab sihte ja toob nähtavale sisemised ressursid ja rikkused. Topaas toob usaldust Universumi vastu ja lõikab läbi kahtlused ja ebakindluse, sisendades eneseusaldust ja inimarmastust, annetab rõõmu, heldekäelisust, küllust ja head tervist ning loob soovi jagada oma rikkusi ja levitada päikesepaistet kõigile ja kõikjale.

1tk